Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Твій Голос Вирішує Все

В рубрике: Тексты песен — 27.06.2012

I

Настав час тяжкий, щоб не бути сірою масою.
Світ робить усе, щоб тебе вразити.
І тільки ти вирішуєш, бо життя,
Варте щоб у ньому було волі почуття.
Немає меж для пізнання самого себе,
Також немає краю синьому небу.
І все що треба щоб залишити в історії ім’я,
Це твоє право голосу твоя течія.

Вихід на приспів

I. Мене пробудить крізь туман.
II. Щось нове та свіже в душі я відчуваю,
Я маю право вибору і я обираю.
I. Реальність те, що я тепер не сам.
II. Я знаю, що єдина моя Батьківщина,
Я маю право голосу і в ньому є сила.

Приспів

Голос твій тепер вирішує все,
Хай вітер свободи нас понесе.
Твоє життя тепер і всі твої мрії,
А також твій голос потрібен країні.

II

Твоя кар’єра і прагнення бути незалежним,
Це реальність, яка не має межі.
Твій відпочинок має залишати добрі спогади,
А вчинки твої залишати користь.
Досить вже бавитись в дитячі забавки,
Настав час для тебе робити ставки.
Бо ти є людина і ти маєш знати,
Що право твого голосу розбиває грати.

Вихід на приспів

Приспів

Закінчення

Твій голос вирішує, твій голос вирішує все,
Твій голос вирішує, твій голос тепер вирішує все.

Приспів

Вихід на приспів


Похожие новости.


Полнолуние

Полнолуние

Дождь стучит по крышам, А слеза по душам - всё вода. Некого стесняться, Ночь течёт сквозь пальцы В никуда. Как река весною, Я полна тобою навсегда. Нежность без ответа, Ну за что ж ей нету выхода. Полнолуние, В это полнолуние Приходи,



Переход

Переход

Переход подземный пуст, в нём один бездонный блюз Сторожит всю ночь опять выход из метро. Он тебя наверное ждёт, без тебя он не уйдёт, Только ты всё ночь опять где-то далеко. Припев: Где ты, ноты



Шо!?

Шо!?

Я не встигаю за твоїми думками... Я втомився бігти... Я починаю божеволіти... Зупинись... Шо!? Зійди з моєї дороги Не заважай моєму руху Моєму нормальному руху Не бігу за твоїми думками Думками які безглузді Речами які тільки грузять Словами які тільки грузять Зійди



Город Ночной

Город Ночной

Звонок на телефон ожидаю встречу Смотрю на часы наступает вечер Не думаю о том что случиться завтра Завтра будет лучше чем вчера И сигаретный дым сливаясь с ветром И пройденные мною километры И то что в



Лето, Лето

Лето, Лето

Давай, не будем прятать глаз Расстанемся легко на раз два три Посмотри… Что нас с тобою ждет двоих, Что люди в случаях таких творят Говорят… Припев: Лето, лето, не затягивай. Лето, лето, ну пока давай! Ты ли это, не




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.