Забудь
Що говорила тобі,
Що прочитала в очах,
Що залишилось коли
Між нами ніби зупинився час.
Немовби тільки для двох
У серці ділений стук...
Щось поміж нами було
Та прошу я одне тебе: "Забудь!"
Коли закінчиться дощ
Ми інші станемо знов
І ти не зможеш собі сказати
Це було чи не було...
Щось поміж слів і думок
У теплім дотику рук,
Коли від неба за крок...
Але скажу сама тобі: "Забудь!"
Давай не знайдемо слів -
Так буде легше обом,
Щоб не повірити в те,
Бо все і так здаватиметься сном...
Та тільки серця мого
Частина лишиться тут.
Ти не помітиш цього,
Бо я сама скажу тобі: "Забудь!"
Але я знаю колись одна,
Серед дощу чи біля вікна
Буду чекати, бо знаю -
Це моя вина...
Я не боюся, що серця стук
Тобі розкаже, що я не йшла -
Я залишилась, була я тут і не забула,
Коли сказала тобі: "Забудь!"
Похожие новости.
Сумлива Боса (разом з Гайтаною)
Приспів: Сумлива боса... (4) Все, що в нас з тобою в житті було Я кинула на ґрунт мов бите шкло. Босоніж по ньому з краю в край Сумлива боса йду від тебе в рай Приспів Йду по
What It’s For
Women like you Know what to say You know when to move And know when you shouldn't stay Women like you Are never alone but never too fast and careful 'cause you say so That's what your face
Playboys
As you might know, my father was a rich man, his father was rich, I'm gonna be a rich man too, oh yeah! Right now my job is to have fun, buy
Москва
бьет - не ласкает, тоска... тоска городская Москва... в объятия манит а поймав тех кто слаб убивает _______________________________ Кто-то за деньгами, кто-то за мечтой, кто-то за славой Но Москва встречает дороговизной прямо с вокзала заманив в свои
Хто Ти Мен
Хто ти мені? хто мені є ти? Я втомився, я хотів піти непомітно пролітають дні забирай все, не лишай мені Вечір гасне і веде сліди де красиво так посміхалась ти п’яні вікна манять з висоти ввімкни світло,
