Мрія
Зростає надія
На здійснення мрії
Малює майбутнє
Простий олівець
Забуті хвилини
Ніколи не гинуть
Якщо щось померло-
Це ще не кінець
Загублене слово
Повернеться й знову
Займе своє місце
В віршах і піснях
І ранок засяє
Промінням яскравим
І сонце станцює
В щасливих руках
За небо за вітром
За сонячним світлом
Лишивши позаду
Свої всі жалі
Летітимуть очі,
Щоб мать те що хочуть
Щоб серце відчуло
Бажання нові
Піду – знайду
Ту єдину мрію свою
Чекав пізнав
Давню справжню
Мрію свою
Розвіються чари
І зникнуть примари
І ясність поселиться
У голові
Горітимуть очі
Вогнем серед ночі
І серце відчує
Пригоди нові
Зростає надія
На здійснення мрії
Малює мабутнє
Простий олівець
Забуті хвилини
Ніколи не гинуть
Якщо щось померло
Це ще не кінець
Похожие новости.
The Calm
[Verse 1:] Uh, I'm just so far gone, october's own, Please leave me alone Drunk off champagne screamin' in the phone See my house is not a home, fuck is goin' on Where did
Не Забувай Вертатись…
Взаємне непорозуміння... І ти жбурляєш слова, Неначе каміння. Обертом голова, Життя шкереберть і все частіше приходять Нерозумні думки про смерть... Не вистачає терпіння, не вистачає кохання, Не вистачає грошей і це найбільше ламає... Свої глибокі зітхання
Одна
Темнота на улицах, а в подъездах мрак Я иду по городу пьяный как дурак. Не смешно не весело – меня сильно тянет спать, А навстречу девочка, ох курочка, твою мать! На неё как глянул
Focus Pon Me
I've been looking at you wondering if you even got What it takes inna no you take me easy Left right, left right, left right, focus pon me Left right, left right, left
Джаз Ночных Авто
Ночь в который раз Пишет ноты фонарей Между строк проводов. Это - тихий джаз Убегающих огней, Шум дорог, мотив без слов. Припев: Он летит над землей В темноте, в темноте, Так сыграть не смог еще никто Только эта ночь Выходи в
