Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Щасливі Ми!

В рубрике: Тексты песен — 18.09.2012

Останні подихи зими,
Ще випав сніг, мабуть, останній.
А ми з тобою зберегли
За всі роки своє кохання.

Кохання - мов весняний цвіт,
Що лине пахощами в вирій.
Щасливі ми, що стільки літ
З любов’ю живемо у мирі.

Кохання - мов осінній лист,
Що стиха шелестить, тріпоче.
Кохання - мов зимовий блиск,
Мов літні трави - щось шепоче!

Кохання барвами манить,
Голубить душу та лоскоче.
Кохання мучить і болить,
Біжить кудись, злетіти хоче...

Так, без кохання на землі
Було би сумно, неспокійно.
Щасливі ми, бо зберегли
Кохання щире та надійне.


Похожие новости.


Ins?parables (Version Francaise)

Ins?parables (Version Francaise)

Nos anges sont ? genoux Et toi tu vas bien Moi je t'aime comme un fou Mais ?a tu le sais bien Je r?vais d'?tre l'onde Qui te fait du bien Garder ton coeur et ton



Sticks

Sticks

[Chorus:] I was raised in the sticks, That's where I get my kicks, Tailgatin' with my buddies, Boots and dog and tires all muddy, Cold drinks chillin' in the creek, God's green earth for my seat, I



Catch A Fire

Catch A Fire

Me and you Ooh..... In the heat of the sun Our life has begun Like a flame Me and you Ooh...... All alone in the sand I will burn in your hand And my soul wil arise to the



Дым

Дым

Светлая память останется лишь на словах, Дух суеты истребит эту чудную блажь. Вестник утраты - Пульс тишины Станет бессонницей душ В час полной луны. Чистого сердца по случаю не обрести.



Я Махав

Я Махав

Я махав ковбасов, я махав і кусав Я так махав тов ковбасов Що її всю покусав Приспів: Я махав ковбасов Є-є нов-нов-нов-нов Я гуляв з ковбасов І носив над головов Я так гуляв з тов ковбасов Що її всю




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.