Щасливі Ми!
Останні подихи зими,
Ще випав сніг, мабуть, останній.
А ми з тобою зберегли
За всі роки своє кохання.
Кохання - мов весняний цвіт,
Що лине пахощами в вирій.
Щасливі ми, що стільки літ
З любов’ю живемо у мирі.
Кохання - мов осінній лист,
Що стиха шелестить, тріпоче.
Кохання - мов зимовий блиск,
Мов літні трави - щось шепоче!
Кохання барвами манить,
Голубить душу та лоскоче.
Кохання мучить і болить,
Біжить кудись, злетіти хоче...
Так, без кохання на землі
Було би сумно, неспокійно.
Щасливі ми, бо зберегли
Кохання щире та надійне.
Похожие новости.
La Tache
[Couplet 1 : Maska] Tu tra?nes pas avec les tiens, en fait tu t'aimes pas toi-m?me Non c'est faux, c'est que le d?sert s'traverse qu'avec des touaregs Au square tous les dimanches mes
More
(I want more, want more, want more) (I want more, want more, want more) Yeah [5x] (I want more, want more) Friday night and We're just talkin' Stars are crashin' in the sky Burnin' just for you
Час Летить
Вітер в руки взяв батіг Та й по вулиці побіг, Як хлопчисько, рве листочки І жбурляє їх до ніг. Так за вітром полетіли Молоді мої літа, І дрібним дощем на скроні впала осінь золота. Приспів: Буйний вітре, зачекай! Ти від
Пропоную Мир
Я пропоную мир Ти спробуй повір мені, мала Знаю, не заслужив Але дещо таки віддав сповна Десь тут моє друге життя Десь тут мої справжні думки Десь тут мої вірні жінки, Що їх я вигадую сам-на-сам Приспів: Я люблю
Я Поеду На Юг
1. Ах какой белый снег, ах какой белый снег за окном! Сколько ж вышек стоит в этом царстве снегов окаянном? Зябкий лагерь, нахохлившись, словно уснул белым сном. И как будто он кружится в замкнутом
