Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Пане Полковнику

В рубрике: Тексты песен — 09.08.2012

Я прокидаюся німий,
А ніч глуха, хоч вовком вий.
Пульсує по ікони тлі свинець багряний.
І тільки морок степовий
Карбує інеєм на склі
Портрет Світлани.

Бродить по степу розхристаний вітер.
Пестить вустами стяг над полком.
Пане полковнику, вимерзли квіти.
Джуру забито, смерть над Дніпром.

Вітер по степу пісню співає
Про Україну кольору мли.
Пане полковнику, вальс вже лунає.
Скрипка зітхає, плаче - де Ви?

Пане полковнику, сніг сипле в очі,
Сад у маєтку зрубано вщент.
Вибито вікна... Губи дівочі...
Чобіт великий... Портрет - на паркет.

Відлиго, сльози тихо лий,
Могильний дух сьогодні злий.
Гармати б’ють зимовий грім,
Тополі п’ють кудлатий дим.

Полковнику, в історію
Напишуть: "Ти загинув.
Життя - за Директорію.
А серце - за Вкраїну".

Ти не прокинешся живий.
А ніч глуха, хоч вовком вий
Пульсує по ікони тлі свинець багряний,
І тільки морок степовий
Карбує інеєм на склі
Портрет Світлани.


Похожие новости.


Love Me

Love Me

My friends say I'm a fool to think That you're the one for me I guess I'm just a sucker for love 'Cuz honestly the truth is that You know I'm never leavin' 'Cuz you're



Зима

Зима

Зима Лід тонкий і прозорий Зима в твоїх ненаглядних очах Зима, холодні білі простори Зима та снігом занесений шлях Що зталося з нами не знаю Німа прохолода долонь Я погляд від тебе ховаю Ти мовчки стоїш осторонь Ти все



Countdown

Countdown

Well it's 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 Countdown Countdown times I tried to Make you mine, cryin' out Countdown times I tried to Tried to make you mine Well my heart goes



Песня О Сумашедшем Доме

Песня О Сумашедшем Доме

Сказал себе я: брось писать,- Но руки сами просятся. Ох, мама моя родная, друзья любимые! Лежу в палате - косятся, Не сплю: боюсь - набросятся,- Ведь рядом - психи тихие, неизлечимые. Бывают психи разные - Не буйные,



Черный Дождь

Черный Дождь

Настроение на нет И везде погашен свет, Все равно здесь не на что смотреть… В клетке заперт я, как зверь, И хотя я вижу дверь, Но кто знает, может, это Смерть?.. То ли сердце дало сбой? То




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.