Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Пане Полковнику

В рубрике: Тексты песен — 09.08.2012

Я прокидаюся німий,
А ніч глуха, хоч вовком вий.
Пульсує по ікони тлі свинець багряний.
І тільки морок степовий
Карбує інеєм на склі
Портрет Світлани.

Бродить по степу розхристаний вітер.
Пестить вустами стяг над полком.
Пане полковнику, вимерзли квіти.
Джуру забито, смерть над Дніпром.

Вітер по степу пісню співає
Про Україну кольору мли.
Пане полковнику, вальс вже лунає.
Скрипка зітхає, плаче - де Ви?

Пане полковнику, сніг сипле в очі,
Сад у маєтку зрубано вщент.
Вибито вікна... Губи дівочі...
Чобіт великий... Портрет - на паркет.

Відлиго, сльози тихо лий,
Могильний дух сьогодні злий.
Гармати б’ють зимовий грім,
Тополі п’ють кудлатий дим.

Полковнику, в історію
Напишуть: "Ти загинув.
Життя - за Директорію.
А серце - за Вкраїну".

Ти не прокинешся живий.
А ніч глуха, хоч вовком вий
Пульсує по ікони тлі свинець багряний,
І тільки морок степовий
Карбує інеєм на склі
Портрет Світлани.


Похожие новости.


Blue Lining, White Trenchcoat

Blue Lining, White Trenchcoat

I've got my Armageddon boots, brown shades and brand new leather suit Blue lining, blue lining, blue lining white trench coat I sue my own intelligence I wear it down til' the bitter end Blue lining,



Где-то Живет Любовь

Где-то Живет Любовь

Не слышу слов, не понимаю их значения. Души засов закрыт и больше нет спасенья. И с наступленьем темноты я вновь дойду до края, Лечу с огромной высоты, пустая. Совсем одна, в часах остановились стрелки. Бегу



We’ll Never Die!

We’ll Never Die!

we'll never die! we'll never die! tes pauvres mains tenues tu pries ? corps perdu we'll never die! ton sang lavera nos fronts les vautours t'embrasseront we'll never die! petit gar?on perdu le d?sert t'a d?chu we'll never die! ta vie



A Small Plot Of Land

A Small Plot Of Land

Poor soul Spit upon that Poor soul He never knew what hit him And it hit him so Poor dunce He pushed back the pigmen The Barbs laughed The fool is dead Poor dunce He's less than within us The brains



Фальшива Ніч

Фальшива Ніч

Горить на майданах пітьма Це не так вже і погано для нас Ніби тінь що поруч йде Йде зі мною в ніч вона, вона. Отруту я вип’ю до дна Хо-го-гой Хоч я знаю що відьма вона




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.