Дума: Шлях до небесної України
Ой по небесному шляху, через чорний ковиль
Їдуть фіри чумацькії мальовані.
Ой та їдуть вони, космічних звірів поганяють,
Що то їх турецькії люди волами називають.
Легенько вони ступають, до сонечка-Ярила поспішають,
Дари йому везуть-зберігають.
І не торкне їх орда татарськая, ні неволя бусурманськая,
Бо везуть вони книги чудеснії, усякому чоловіку інтереснії:
Єрмолой, Бермолой, Савгирю і ще тую, що телятино’в обшита,
І ще тую, що телятино’в обшита.
Йой тут лихо велетенськеє придибило
Єдного чумаченька плутонсько’в гарячко’в прибило,
Очі йому закрило, язика висолопило.
Чумацький ватаг люльку з рота роняє,
Місячний попіл на полудрабок висипає,
Сльозами-зіроньками рідну землю омиває,
До чумаків промовляє:
"Йой чумаки, що ж нам робити?
Де Петра-свата схоронити!?"
Бистро-єси рішили, що робити.
У великого воза Петра-свата положити,
Другим накрити, у Всесвіта космічного запустити.
Дотепер воно літає, українським чумакам путь до Криму освіщає.
Що то його староста миргородський Великим Возом величає!
Лети, лети звеселяйся, у білі шати вбирайся,
Дума моя превелебная, на тихі води, на ясні зорі,
У світ християнський!
Похожие новости.
All I Do Is Dream Of You
All I do is dream of you The whole night through With the dawn I still go on Dreamin' of you You're every thought, you're everything You're every song I ever sing Summer, winter, autumn and
Це Зима (разом з Юрієм Гнатковскі)
Сніг мете, замело всю округу І приємне таке це ненастя Очі дитячі палають від щастя Приспів: Це зима, це зима, це зима, це зима, це зима... З’явилась в подвір’ї баба снігова Це зима, це зима, це
Таємні Cфери
Ніч, здимає ніч вгорі вітрила, крила. Ти мене в таємні сфери заманила, мила. Чи я сплю, чи це я вже вмираю, гадаю - Чи то сам я, чи тінь, тінь моя Блудить степом, степом зеленим, блудить степом. Світло, зелене світло
Тільки Дощ
Я зазирну в повiтря Там дихає весна Твiй аромат залишу Собi на згадку сна Краплини кольоровi На мокрому вiкнi Приспiв: Дощ малюю за вiкном Я бачу образ твiй, Вiн тане наче сон Тiльки дощ малюю за вiкном Далекий образ твiй, Вiн тане
Прощай, Оружие!
Барабан заряжен, ты отчаяно важен, И горяч в спорах Подошёл так близко, только холост выстрел, Просто плох твой порох Все твои куплеты, ноты, арбалеты, Начинаешь снова Твои песни спеты, брось бронежилет, Я к бою не готова Эти наши
