Товариство Мо
За роками роки, наче ті козаки,
Що вертають додому з походу.
Їхній дух не зачах, бо несуть на плечах
Непідкорену волю народу.
Приспів:
Товариство моє, вже той час настає,
Коли треба зібратися в коло.
І сказати усім, що будуємо дім,
Де неволі не буде ніколи. (весь куплет - 2)
Ми зазнали біди від царів і орди,
Нас ганьбили свої яничари,
Ми жили у пітьмі і були, як німі,
Але раптом серця закричали.
Приспів
За прожиті роки маєм досвід гіркий,
Ми не раз піднімались з руїни,
Вже тепер не дамо одягнути ярмо
На великий народ України.
Приспів:
Товариство моє, вже той час настає,
Коли треба зібратися в коло.
В нас єдина мета - Україна свята,
Нездоланна ніким і ніколи. (весь куплет - 2)
В нас єдина мета - Україна свята,
Нездоланна ніким і ніколи,
Нездоланна ніким і ніколи,
Нездоланна ніким і ніколи!
Похожие новости.
У Музыки В Плену
Муз: А.Иванов Сл. Д.Рубин Когда вокруг прожекторы горят, И каждый звук усилен во сто крат, Когда охвачен тишиной Распахнут в полутёмный зал передо мной. Когда иду навстречу тишине, Сквозь темноту прожектор светит мне, Но за минуту за
Silva Halo
You shine Where others fade You dare To
Письма С Границы
На что я смотрю? На тополя под моим окном Все меньше листьев, скоро будет зима. Но даже если Зима будет долгой, Едва ли она будет вечной. Ну, а тем временем Что же нам делать
Колыбельная (Спи, Мой Мальчик…)
Муз: И.Духовный Сл. С.Патрушев Баю - бай, усни мой мальчик, Ночь пришла, а день всё дальше, Тихо песню пою - колыбельную. Не зови ты мишку папой, Не тяни его за лапу. Это мой видно грех
Shop
where do i hide? where do i go? without you by my side how will i know? you are everything everything to me without you how can i be? to want you like no other to hold you so
