Бобіни&Платівки
І
Все, все добре. Все, все погано.
Є ідея, в пальцях - зуд.
Пісні про маріванну програють стакану
Наливає з горкою Брут.
На веселий дуже, на очень лад
Наведуть сьогодні 350
Бо все ж, все ж добре, все ж все погано
Суміш бездоганна…
Все, у матчі перерва, заливаю нерви
Чін-чін. Паузі в грі.
На радіо новини, зрада, кретини
І шо-то-там знов москалі
Хвиля за хвилею щось не те, не так
Нудота за рекламою, за дурою мудак
Ой, чекай, назад, пошук взад
Ні, не те, далі… Так.
ІІ
Пам’ятаю чітко:
Я - космонавт, гєнсєк, брудершафт
Я повертаюся вниз
І плачуть всі, хто бився зі мною за школою
З-по-під побитих мармиз
В моїй уяві вони усі шкляві
А я юний супергерой
Як Валя Котик і німці тікають:
Ахтунг, в бою Фоззі-бой
А може я з космо-десанту і Сігурні Вівер
Грудьми закриваю від куль
Або мега-гонщик і Айртон Сєнна
Тікає від мене у Формулу-0
Або, або. Пам’ять тисне
Випадкова пісня, в голові уривки
Як лежав дивані, мріючи завзято
Під мамині платівки і бобіни тата
ІІІ
Було це в середу, літо попереду
25 травня - кращий з днів
Їхав на вєло, вигадував новели
В кожній був я - мєга-штріх
Орлята вчилися літати
Все попереду - витрати і втрати
Україна ще не була країною
Так звався той велосипед
Мрія за мрією божеволів я
Із усіх сил, з усіх книг
Реальне життя нецікаве, проте є уява
І в ній я вищий за всіх
Позабута пісня - миттєвий флеш-бек
На радіо все швидко - фіть, поміняли трек
Дякую за те, що дали пригадати
Мамині платівки і бобіни тата.
Похожие новости.
Переход
Переход подземный пуст, в нём один бездонный блюз Сторожит всю ночь опять выход из метро. Он тебя наверное ждёт, без тебя он не уйдёт, Только ты всё ночь опять где-то далеко. Припев: Где ты, ноты
Эпизод
Вы встречались, и она шептала. Что все время о тебе мечтала. Ночь шальная в небеса взлетала, Опьяняла, любовь играла. Ты дарил ей и цветы и звезды. Говорил в стихах о снах и грезах. И она тебя
Берега
Скажи куда теперь идти бежать Скажи кому звонить в глухой ночи Скажи кому и что теперь сказать Но только не молчи.. В кого теперь швырнуть твои слова Кому повесить этот крест,скажи И прав здесь я и
Postcards
Face me, are you tired of living? Replace, she was so unforgiving And I’m so frustrated, so dilated And she’s telling me I’ve wasted my time And I’m running back like, just to face
Ноу Нейм
Вчора знов хтось загинув у шахті, Сьогодні дитину малу збив камаз, Завтра офіцер застрелить солдата, За те, що той не виконав наказ. Вчора військові запустили ракету. Вона, як не дивно, влучила в літак. Завтра на світі
