Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Бобіни&Платівки

В рубрике: Тексты песен — 07.06.2012

І
Все, все добре. Все, все погано.
Є ідея, в пальцях - зуд.
Пісні про маріванну програють стакану
Наливає з горкою Брут.

На веселий дуже, на очень лад
Наведуть сьогодні 350
Бо все ж, все ж добре, все ж все погано
Суміш бездоганна…

Все, у матчі перерва, заливаю нерви
Чін-чін. Паузі в грі.
На радіо новини, зрада, кретини
І шо-то-там знов москалі

Хвиля за хвилею щось не те, не так
Нудота за рекламою, за дурою мудак
Ой, чекай, назад, пошук взад
Ні, не те, далі… Так.

ІІ
Пам’ятаю чітко:
Я - космонавт, гєнсєк, брудершафт
Я повертаюся вниз
І плачуть всі, хто бився зі мною за школою
З-по-під побитих мармиз

В моїй уяві вони усі шкляві
А я юний супергерой
Як Валя Котик і німці тікають:
Ахтунг, в бою Фоззі-бой

А може я з космо-десанту і Сігурні Вівер
Грудьми закриваю від куль
Або мега-гонщик і Айртон Сєнна
Тікає від мене у Формулу-0

Або, або. Пам’ять тисне
Випадкова пісня, в голові уривки
Як лежав дивані, мріючи завзято
Під мамині платівки і бобіни тата

ІІІ
Було це в середу, літо попереду
25 травня - кращий з днів
Їхав на вєло, вигадував новели
В кожній був я - мєга-штріх

Орлята вчилися літати
Все попереду - витрати і втрати
Україна ще не була країною
Так звався той велосипед

Мрія за мрією божеволів я
Із усіх сил, з усіх книг
Реальне життя нецікаве, проте є уява
І в ній я вищий за всіх

Позабута пісня - миттєвий флеш-бек
На радіо все швидко - фіть, поміняли трек
Дякую за те, що дали пригадати
Мамині платівки і бобіни тата.


Похожие новости.


Se Fosse Per Sempre

Se Fosse Per Sempre

Se l'amor si paga dopo Noi senza inferno non resteremo Se l'amor mi costa questo Non voglio sconto voglio pagare IO Innocente mai mai Invadente mai mai prigioniero mai mai Fuori tempo mai mai Non regalo mai mai Non ritardo mai mai Non



Lovin’ Me Anyway

Lovin’ Me Anyway

Oh whoa whoa, Oh whoa whoa, whoa whoa whoa No one would blame ya tomorrow If you packed your things and hit that open road Ended up in the bahamas with an address



Черви Ненависти

Черви Ненависти

Припев - Дас (2 раза): Черви ненависти точат дыры В сердечной мышце, Как в голландском сыре, Глубже и глубже проникая, Черное пламя безумия разжигая. [Псих] Того я в рот, опять повестка, В райский, так сказать, уголок поездка. Приглашение отдохнуть



It’s A Shame

It’s A Shame

Well I walk the way you want me to And I'll talk the way you want me to And I've tried to do all I can just to please you Well I work



Forever

Forever

(with Drake, Kanye West, Lil Wayne) [Chorus] It may not mean nothing to yall But understand nothing was done for me So I dont plan on stopping at all I want this shit forever man,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.