Бобіни&Платівки
І
Все, все добре. Все, все погано.
Є ідея, в пальцях - зуд.
Пісні про маріванну програють стакану
Наливає з горкою Брут.
На веселий дуже, на очень лад
Наведуть сьогодні 350
Бо все ж, все ж добре, все ж все погано
Суміш бездоганна…
Все, у матчі перерва, заливаю нерви
Чін-чін. Паузі в грі.
На радіо новини, зрада, кретини
І шо-то-там знов москалі
Хвиля за хвилею щось не те, не так
Нудота за рекламою, за дурою мудак
Ой, чекай, назад, пошук взад
Ні, не те, далі… Так.
ІІ
Пам’ятаю чітко:
Я - космонавт, гєнсєк, брудершафт
Я повертаюся вниз
І плачуть всі, хто бився зі мною за школою
З-по-під побитих мармиз
В моїй уяві вони усі шкляві
А я юний супергерой
Як Валя Котик і німці тікають:
Ахтунг, в бою Фоззі-бой
А може я з космо-десанту і Сігурні Вівер
Грудьми закриваю від куль
Або мега-гонщик і Айртон Сєнна
Тікає від мене у Формулу-0
Або, або. Пам’ять тисне
Випадкова пісня, в голові уривки
Як лежав дивані, мріючи завзято
Під мамині платівки і бобіни тата
ІІІ
Було це в середу, літо попереду
25 травня - кращий з днів
Їхав на вєло, вигадував новели
В кожній був я - мєга-штріх
Орлята вчилися літати
Все попереду - витрати і втрати
Україна ще не була країною
Так звався той велосипед
Мрія за мрією божеволів я
Із усіх сил, з усіх книг
Реальне життя нецікаве, проте є уява
І в ній я вищий за всіх
Позабута пісня - миттєвий флеш-бек
На радіо все швидко - фіть, поміняли трек
Дякую за те, що дали пригадати
Мамині платівки і бобіни тата.
Похожие новости.
Быть Самим Собой
Куда мы ломимся? Куда так хотим успеть? Продажи, этажи, брать бы выше. О чём-то личном, наверное, нужно спеть, успеть Раскрыться настежь В этом ведь наверное и есть счастье Слушать громче, говорить тише, Ну а в общем,
Если
На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. Если ты мне скажешь, я вернусть однажды Дождиком нежданным, желтою листвой. Если ты мне скажешь, хоть полслова даже, Я
Sailor
Underneath a silver moon, the ship is like a ghost, She's been out there for a week, just waiting for the wind to blow, But now she's off and running, and there's
Шорохи В Саду
Не слышны даже шорохи в саду, Не слышны даже шорохи в саду, Ты напрасно ждёшь меня, Я отдыхаю от тебя, Я к тебе сегодня не приду. «Таймс» прочту сегодня поутру, То, что пишут там мне не
Даже Если Ты Уйдешь
Как мне это понять, чем боль унять Плачет душа горьким ядом В сердце словно ножи, как дальше жить Больше тебя нету рядом Я помню шёпот горячих губ И нежность ласковых рук Я обещанья твои
