Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Бобіни&Платівки

В рубрике: Тексты песен — 07.06.2012

І
Все, все добре. Все, все погано.
Є ідея, в пальцях - зуд.
Пісні про маріванну програють стакану
Наливає з горкою Брут.

На веселий дуже, на очень лад
Наведуть сьогодні 350
Бо все ж, все ж добре, все ж все погано
Суміш бездоганна…

Все, у матчі перерва, заливаю нерви
Чін-чін. Паузі в грі.
На радіо новини, зрада, кретини
І шо-то-там знов москалі

Хвиля за хвилею щось не те, не так
Нудота за рекламою, за дурою мудак
Ой, чекай, назад, пошук взад
Ні, не те, далі… Так.

ІІ
Пам’ятаю чітко:
Я - космонавт, гєнсєк, брудершафт
Я повертаюся вниз
І плачуть всі, хто бився зі мною за школою
З-по-під побитих мармиз

В моїй уяві вони усі шкляві
А я юний супергерой
Як Валя Котик і німці тікають:
Ахтунг, в бою Фоззі-бой

А може я з космо-десанту і Сігурні Вівер
Грудьми закриваю від куль
Або мега-гонщик і Айртон Сєнна
Тікає від мене у Формулу-0

Або, або. Пам’ять тисне
Випадкова пісня, в голові уривки
Як лежав дивані, мріючи завзято
Під мамині платівки і бобіни тата

ІІІ
Було це в середу, літо попереду
25 травня - кращий з днів
Їхав на вєло, вигадував новели
В кожній був я - мєга-штріх

Орлята вчилися літати
Все попереду - витрати і втрати
Україна ще не була країною
Так звався той велосипед

Мрія за мрією божеволів я
Із усіх сил, з усіх книг
Реальне життя нецікаве, проте є уява
І в ній я вищий за всіх

Позабута пісня - миттєвий флеш-бек
На радіо все швидко - фіть, поміняли трек
Дякую за те, що дали пригадати
Мамині платівки і бобіни тата.


Похожие новости.


Заднє Око

Заднє Око

Я чую дзвін, то, Мабуть, труби, геть Тікай, бо влучу з-під ребра. Треба щоб, щоб, щоб до Вуха сяли білі зуби, Майже 32. Доволі, дай-но цвях, його зігну, То буде те, не зовсім я. Отож стій, стій, стій,



Город Дорог (feat. Баста)

Город Дорог (feat. Баста)

Тук, тук, тук колёса бьются об рельсы, я в купе, За окном весна, уже апрель месяц, Мимо мелькают леса и поля… И вроде прошли эти мысли, что ты теперь не моя… Не так далеко



I’m Not Your Toy

I’m Not Your Toy

Your love is like a stubborn youth That you'd rather deny I'm walking on a broken roof But I'm looking at the sky It's all false love and affection You don't want me, you just



Як Я Собі В Нашім Селі Заспівам

Як Я Собі В Нашім Селі Заспівам

Як я собі в нашім селі заспівам, Вшитких хлопців до роботи позберам. Позберам вшитких хлопців до нашого села - Затим селом все ня болит голова. Не лем хлопців, але й вшитки дівчата, Бо на поли



Мій Оберіг

Мій Оберіг

Стежини, квіти-чебреці Мене зовуть у Грабівці, В моє дитинство, у село, Де хороше мені було. Приспів: Але із тих юначих літ Життя пізнав, побачив світ, Та серцем линув на поріг В моє село, мій оберіг. (весь куплет -




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.