Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Бобіни&Платівки

В рубрике: Тексты песен — 07.06.2012

І
Все, все добре. Все, все погано.
Є ідея, в пальцях - зуд.
Пісні про маріванну програють стакану
Наливає з горкою Брут.

На веселий дуже, на очень лад
Наведуть сьогодні 350
Бо все ж, все ж добре, все ж все погано
Суміш бездоганна…

Все, у матчі перерва, заливаю нерви
Чін-чін. Паузі в грі.
На радіо новини, зрада, кретини
І шо-то-там знов москалі

Хвиля за хвилею щось не те, не так
Нудота за рекламою, за дурою мудак
Ой, чекай, назад, пошук взад
Ні, не те, далі… Так.

ІІ
Пам’ятаю чітко:
Я - космонавт, гєнсєк, брудершафт
Я повертаюся вниз
І плачуть всі, хто бився зі мною за школою
З-по-під побитих мармиз

В моїй уяві вони усі шкляві
А я юний супергерой
Як Валя Котик і німці тікають:
Ахтунг, в бою Фоззі-бой

А може я з космо-десанту і Сігурні Вівер
Грудьми закриваю від куль
Або мега-гонщик і Айртон Сєнна
Тікає від мене у Формулу-0

Або, або. Пам’ять тисне
Випадкова пісня, в голові уривки
Як лежав дивані, мріючи завзято
Під мамині платівки і бобіни тата

ІІІ
Було це в середу, літо попереду
25 травня - кращий з днів
Їхав на вєло, вигадував новели
В кожній був я - мєга-штріх

Орлята вчилися літати
Все попереду - витрати і втрати
Україна ще не була країною
Так звався той велосипед

Мрія за мрією божеволів я
Із усіх сил, з усіх книг
Реальне життя нецікаве, проте є уява
І в ній я вищий за всіх

Позабута пісня - миттєвий флеш-бек
На радіо все швидко - фіть, поміняли трек
Дякую за те, що дали пригадати
Мамині платівки і бобіни тата.


Похожие новости.


Быть Самим Собой

Быть Самим Собой

Куда мы ломимся? Куда так хотим успеть? Продажи, этажи, брать бы выше. О чём-то личном, наверное, нужно спеть, успеть Раскрыться настежь В этом ведь наверное и есть счастье Слушать громче, говорить тише, Ну а в общем,



Если

Если

На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. Если ты мне скажешь, я вернусть однажды Дождиком нежданным, желтою листвой. Если ты мне скажешь, хоть полслова даже, Я



Sailor

Sailor

Underneath a silver moon, the ship is like a ghost, She's been out there for a week, just waiting for the wind to blow, But now she's off and running, and there's



Шорохи В Саду

Шорохи В Саду

Не слышны даже шорохи в саду, Не слышны даже шорохи в саду, Ты напрасно ждёшь меня, Я отдыхаю от тебя, Я к тебе сегодня не приду. «Таймс» прочту сегодня поутру, То, что пишут там мне не



Даже Если Ты Уйдешь

Даже Если Ты Уйдешь

Как мне это понять, чем боль унять Плачет душа горьким ядом В сердце словно ножи, как дальше жить Больше тебя нету рядом Я помню шёпот горячих губ И нежность ласковых рук Я обещанья твои




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.