Романсеро Про Ніжну Королеву
Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Hiч на землю опустилась,
Мiсяць в небi iз’явився,
Hам удвох у хатi хорошо.
Приспів:
Моя мила, моя люба!
Моя мила, моя люба!
У нас згода i кохання,
Мирнi ляси до свiтання,
Hу i ще звичайно дечого.
А знадвору чорнi хмари,
Hежить, бiйки i пожари,
Де подiти тiї хмари, о!
Приспів
Що би я робив небога,
Як не бачив зору твого,
Як не бачив посмiшки твоєї.
Я б уже кудись подiвся,
Втiк у лiс i залишився
В лiсi до сконання своїх днєй.
Приспів
Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Я пiшов би битим шляхом,
Як отой сумний собака,
Що один блукає пiд дощем.
Приспів
Похожие новости.
Tristan
Triste temps sur le Vercors, L'oiseau des neiges s'est envol?, Triste temps sur le Vercors, L'oiseau des neiges s'est envol?, Triste temps un ami encore, Que la dame blanche vient d'emporter Ma?tre des toits du monde,
Бубен Шамана
Шаман живет в глухом краю, Но я туда билет достану, Шаману денег посулю, Шаману денег посулю, И он ударит в бубен старый. Заслышав бубен, заслышав бубен, Запляшут духи у огня И
Жасмин
Припев: Не поднимайте руку на Жасмин, Пускай цветёт и пахнет этот мир! И, даже если убивает никотин, Настанет день, распустит лепестки Жасмин… Зачем по женщине стрелять из-за угла? Придумывать причины, мол, по которым не права, Гонять её
Не Бажай Іншого
Радіоновина. Кажуть, нас немає більше. "Як, - питаю, - нема?", Та від себе чую тишу. Радіодивина Каже: "Час для тебе "вийшов", Кимось бути ти бажав, Але ти не став." Приспів: Ми забули ті слова, Ми пусту обрали тишу. Ми забули ті
КІНО
КІНО Ми проектуєм наше кіно, в твоїй машині їдем давно, музика, швидкість, залежить від нас, назва картини :"Люди в анфас" ПРИСПІВ: МИ- своє кіно маєм, сюжети знімаєм, живемо як відчуваєм! МИ - все сіре ламаєм руки тримаєм так сильно, не відпускаєм! Ми проектуєм
