Романсеро Про Ніжну Королеву
Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Hiч на землю опустилась,
Мiсяць в небi iз’явився,
Hам удвох у хатi хорошо.
Приспів:
Моя мила, моя люба!
Моя мила, моя люба!
У нас згода i кохання,
Мирнi ляси до свiтання,
Hу i ще звичайно дечого.
А знадвору чорнi хмари,
Hежить, бiйки i пожари,
Де подiти тiї хмари, о!
Приспів
Що би я робив небога,
Як не бачив зору твого,
Як не бачив посмiшки твоєї.
Я б уже кудись подiвся,
Втiк у лiс i залишився
В лiсi до сконання своїх днєй.
Приспів
Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Я пiшов би битим шляхом,
Як отой сумний собака,
Що один блукає пiд дощем.
Приспів
Похожие новости.
Бодай Ся Когут Знудив
Бодай ся когут знудив, Що мене вранці збудив, - Малая нічка, мала, Я-м ще ся не виспала. Казала мені мати З хлопцями погуляти: "Погуляй собі, доню, Я ж тобі не бороню". А я собі гуляю, Як рибка по Дунаю, Я,
Росава
З неба пташка зерно в землю проронила Роса в гілля впала зерно пагін пустило У долонях поля я виростала Від сонця і вітру долю, долю дістала Квіти, трави, в роси-коси заплітаю Ой же люде не
Mariposas
Hoy siento que el tiempo ya no pasa Dices que no sabe a nada, amar as? Fue todo tan bonito Que volaste hasta el infinito Casi como Las mariposas de un jard?n Ahora que regresas Y confundes
Я Кожен День Живу
Той день коли моя душа побачила тебе І в серці запалилася весна, Раз і до тепер вона пала Твого дзвінка чекаю як в перший раз Стою, не знаю що казати І твій автограф в мене
Live With Me
I got nasty habits, I take tea at three Yes, and the meat I eat for dinner Must be hung up for a week My best friend, he shoots water rats And feeds them
