Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Романсеро Про Ніжну Королеву

В рубрике: Тексты песен — 08.08.2012

Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Hiч на землю опустилась,
Мiсяць в небi iз’явився,
Hам удвох у хатi хорошо.

Приспів:
Моя мила, моя люба!
Моя мила, моя люба!

У нас згода i кохання,
Мирнi ляси до свiтання,
Hу i ще звичайно дечого.
А знадвору чорнi хмари,
Hежить, бiйки i пожари,
Де подiти тiї хмари, о!

Приспів

Що би я робив небога,
Як не бачив зору твого,
Як не бачив посмiшки твоєї.
Я б уже кудись подiвся,
Втiк у лiс i залишився
В лiсi до сконання своїх днєй.

Приспів

Що би я робив без тебе,
Моя нiжна королева,
Що би я робив без тебе, що?
Я пiшов би битим шляхом,
Як отой сумний собака,
Що один блукає пiд дощем.

Приспів


Похожие новости.


Рельс Линия

Рельс Линия

Я, или не я… Между двумя… Опять в любовь играю. Но… не позовут, Не уведут… Я тихо умираю. Тронь. Будет вода, Будет огонь. Но я дышу все тише. Жизнь — или мечта, Или любовь, Но я ее не вижу! Я… Или не



День Народження

День Народження

Знову небо синє-синє, Знову серця половину Я тобі дарую, бо люблю. Так знайти було нелегко Щастя, що було далеко, І тобі його я віддаю. Приспів: З днем народження, сонце, З днем народження, рідне. Буде хай тобі завжди просто, Буде хай



Grandma’s Homemade Christmas Card

Grandma’s Homemade Christmas Card

The family once received a homemade Christmas card And everyone was thrilled to read the verse inside 'Cause every line was printed where the print should be And grandma's name was neatly signed



So

So

Filled up with doubt I have to move home But I want to stay with you For all of the summer I have my plan That you won’t remember If you want to see the world Then



Цілуй Мене

Цілуй Мене

Займусь від щастя у твоїх обіймах, Розплавлюсь, як свіча, в твоїх руках. Охопить душу полум’я надії, Допоки пломінь серця не зачах. Летять цілунки - іскри малинові, Вуста шепочуть пристрасні слова, Горить душа у полум’ї любові, Згорає-воскресає, бо




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.