Украли Літо
Вересневі дощі...
Одягнулись в плащі люди.
Світ від холоду вкляк
тепер тільки так буде.
Чи настав Страшний Суд,
чи якийсь п’ятий кут, може?
Відпусти нам гріхи,
дай нам ноги сухі, Боже!
А на Таїті живуть у
нескінченнім літі.
Банани жують
байдики б’ють...
Хоч трішки би
негром побуть!
Над тобою діра,
а під нею стара діжка.
Вересневий каприз -
краплі падають вниз, в ліжко.
Бачу руки твої,
бачу ноги твої сині.
Хочу тебе зігріть,
але все булькотить в піні...
Яка погода -
така твоя краса і врода.
І в тепле життя
нема вороття -
Замерзли усі почуття!
Обкалюжений світ
у полоні сюїт хмарних.
Тисячі парасоль
поламаних доль марних.
Заховатись мені
наяву, чи вві сні ніде.
У очах моїх жах
дірявий мій дах їде...
Украли літо!
Зробили замість неба сито.
І винних нема -
шукати дарма,
Для бідних лишилась зима.
Липневі ранки
Поклали у швейцарські банки.
Лиш хмари у нас
тільки щораз
зростає рахунок за газ. (2)
Похожие новости.
Забуті Степи
Стій, мій коню, стій Я перехрещуся, вклонюся землі святій Грій, Ярило, грій, Проростай, колосися, пшенице, зрій Стань, мій коню, стань Що за чорні хвости вітер в небо звів. В цю ранішню рань Це не запах печених хлібів... Це
It’s A Good Thing
I made a promise, Yeah I swore to myself, I'd never give my heart away, No, No, To anyone else Cause I'd burned and I'd been lied to, Couldn't find love if I tried to Say I'd
Happy Tears
I cried when I heard you were cheating I cried when I said I was leaving I cried when my heart stop believing But I am all out of tears Then I feel so
Мотив Последней Песни
Когда печаль мне пропоет Мотив последней песни, Когда тоска в моем стакане Высушит вино И белым блюзом облака Закружатся на месте Нажму на "Стоп", взведу курок и кончится кино Как боль... как боль... А где-то там, где я
Каб’юк І Ахтемiшин
Ніч. Мужик по горбах на хребті несе міх муки Баба в зимі з теї муки Спече йому смачні колобки Та ж ніч. З другого горба каб’юк і ахтемішин - гади повзуть Їм також охота
