Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Украли Літо

В рубрике: Тексты песен — 06.09.2012

Вересневі дощі...
Одягнулись в плащі люди.
Світ від холоду вкляк
тепер тільки так буде.
Чи настав Страшний Суд,
чи якийсь п’ятий кут, може?
Відпусти нам гріхи,
дай нам ноги сухі, Боже!

А на Таїті живуть у
нескінченнім літі.
Банани жують
байдики б’ють...
Хоч трішки би
негром побуть!

Над тобою діра,
а під нею стара діжка.
Вересневий каприз -
краплі падають вниз, в ліжко.
Бачу руки твої,
бачу ноги твої сині.
Хочу тебе зігріть,
але все булькотить в піні...

Яка погода -
така твоя краса і врода.
І в тепле життя
нема вороття -
Замерзли усі почуття!

Обкалюжений світ
у полоні сюїт хмарних.
Тисячі парасоль
поламаних доль марних.
Заховатись мені
наяву, чи вві сні ніде.
У очах моїх жах
дірявий мій дах їде...

Украли літо!
Зробили замість неба сито.
І винних нема -
шукати дарма,
Для бідних лишилась зима.

Липневі ранки
Поклали у швейцарські банки.
Лиш хмари у нас
тільки щораз
зростає рахунок за газ. (2)


Похожие новости.


Забуті Степи

Забуті Степи

Стій, мій коню, стій Я перехрещуся, вклонюся землі святій Грій, Ярило, грій, Проростай, колосися, пшенице, зрій Стань, мій коню, стань Що за чорні хвости вітер в небо звів. В цю ранішню рань Це не запах печених хлібів... Це



It’s A Good Thing

It’s A Good Thing

I made a promise, Yeah I swore to myself, I'd never give my heart away, No, No, To anyone else Cause I'd burned and I'd been lied to, Couldn't find love if I tried to Say I'd



Happy Tears

Happy Tears

I cried when I heard you were cheating I cried when I said I was leaving I cried when my heart stop believing But I am all out of tears Then I feel so



Мотив Последней Песни

Мотив Последней Песни

Когда печаль мне пропоет Мотив последней песни, Когда тоска в моем стакане Высушит вино И белым блюзом облака Закружатся на месте Нажму на "Стоп", взведу курок и кончится кино Как боль... как боль... А где-то там, где я



Каб’юк І Ахтемiшин

Каб’юк І Ахтемiшин

Ніч. Мужик по горбах на хребті несе міх муки Баба в зимі з теї муки Спече йому смачні колобки Та ж ніч. З другого горба каб’юк і ахтемішин - гади повзуть Їм також охота




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.