Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Поворожи Собі…

В рубрике: Тексты песен — 20.08.2012

Поворожи собі на каві моїх очей.
Злий серця віск в криницю долі, лиш жаль ночей.
Віддай життя і насолоду за пісні сум і серця вроду,
І не вмикай сьогодні світло для моїх дум.

Життя зійшло за ґрати смерті, і падав сніг,
І віхола змітала квіти за твій поріг.
Мене чекав, тобі здавалось, дурманом серце наливалось,
А кава стигла, застигала, хоч був вогонь.

Вогонь загас, до підвіконня взялась сльота,
Нас було троє - ми з тобою, і наша самота.
Ні дощ, ні віхола, ні вітер не принесуть назад ті квіти,
Бо наші очі не радіють теплу долонь.

Поворожи собі на каві моїх очей.
Злий серця віск в криницю долі, лиш жаль ночей.
Віддай життя і насолоду за пісні сум і серця вроду,
І не вмикай сьогодні світло для моїх дум.

Поворожи собі на каві моїх очей...


Похожие новости.


Перлина Монмартра

Перлина Монмартра

Перлина Монмартра закинена в хащі готелів Моя Рекам'є ти нещадна мов кат Ти над томом сльозливим ридала в готелі І вставала дивитись крізь шибу тремка Мов сувора любов залишалась самою надовго Без пісень трубадурів у



Гитара, Ты И Рок-Н-Ролл

Гитара, Ты И Рок-Н-Ролл

Я знаю рок-н-ролл, но забываю, И даже Валидол опять теряю, Но если ты опять залезишь в кровать То я знаю, что будет опять! Шиляра, ты, все твои заботы прочь! Гитара, ты, рок-н-ролл всю ночь! Шиляра, ты,



Дай Мне Руку

Дай Мне Руку

дай мне руку, я пожму её - и расстанемся навсегда и от скуки, от истерики не останется и следа даже волны разбиваются жизнь на этом не кончается не печалься: ты, конечно, лучше всех я запомню



Mr Right Now (feat. Akon)

Mr Right Now (feat. Akon)

[Akon] Hello, my name is not Mr. Right but you can be my missis tonight I know we're only fooling around, I'm never gonna be your Mr. Right But I'ma be your Mr.



Until We Meet Again

Until We Meet Again

Who would have ever thought The day could ever come When we would see A love like this fall into pieces And it hurts me to know that now 'til then I'll only have these




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.