Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Забуті Степи

В рубрике: Тексты песен — 18.06.2012

Стій, мій коню, стій
Я перехрещуся, вклонюся землі святій
Грій, Ярило, грій,
Проростай, колосися, пшенице, зрій
Стань, мій коню, стань
Що за чорні хвости вітер в небо звів.
В цю ранішню рань
Це не запах печених хлібів...

Це смерть, я її впізнаю,
Це вона танцювала на мому подвір’ї
Стою, на порозі батьків
Розколотий навпіл у вірі й невір’ї.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Біль, нестерпний біль
Обіймає єство і стискає шаблями мук.
Знов цілиться в ціль
В неприкриті тили всіх моїх голих спин.
Кров, по землі кров
Кругом від широких шляхів до вузьких стежин.
Ні слова не мов!

В чім повинен я, Боже, скажи...

Це я, твій загублений син
Ховаюся в темряві від покарання
Це я, твій загублений син
Страждаючий від не любові й не незнання.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Страх, хай згине страх
Одинадцята заповідь Божа: "Не бійся!"
Синь неба наш дах і кличе земля
Ходи, синку, зігрійся.

Та все якось не так
Знищено травень, порубано
Всі шляхи вороття
Нас чекають забуті степи...


Похожие новости.


Enjoy Yourself

Enjoy Yourself

Enjoy yourself, enjoy yourself Enjoy yourself for me Enjoy yourself, enjoy yourself Enjoy yourself for me You better enjoy yourself You better enjoy yourself You sittin' over there Starin' into space While people are dancin' Dancin' all over the



Timing Is Everything

Timing Is Everything

We play the game, we pay the price, with luck that comes and goes, No matter what the Gods decide, we always spoil their show, Just like when you are finally near



Parallel Lines

Parallel Lines

If you found the words, would you really say them? Or stutter through the verse, with mumbled punctuation? Remembering the line, an empty metaphor That you savored by yourself, you're never cured If I



Рождённый Для Битвы

Рождённый Для Битвы

Dezmond: Что же мне делать – один против всех Как поступить и куда мне идти? Я у врага только вызову смех Шансы мои – один к десяти. Тебя, мой друг, не обессудь Хочу с собой я



Ти І Я

Ти І Я

Я подбаю, Щоб ніколи ти не забувала Де літали, Де разом з тобою ми літали Понад містом В чорнім небі серед зірок В сині далі Ми з тобою улітали Ти і я Колисає Нас з тобою хвиля колисає Накриває З головою зовсім




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.