Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Забуті Степи

В рубрике: Тексты песен — 18.06.2012

Стій, мій коню, стій
Я перехрещуся, вклонюся землі святій
Грій, Ярило, грій,
Проростай, колосися, пшенице, зрій
Стань, мій коню, стань
Що за чорні хвости вітер в небо звів.
В цю ранішню рань
Це не запах печених хлібів...

Це смерть, я її впізнаю,
Це вона танцювала на мому подвір’ї
Стою, на порозі батьків
Розколотий навпіл у вірі й невір’ї.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Біль, нестерпний біль
Обіймає єство і стискає шаблями мук.
Знов цілиться в ціль
В неприкриті тили всіх моїх голих спин.
Кров, по землі кров
Кругом від широких шляхів до вузьких стежин.
Ні слова не мов!

В чім повинен я, Боже, скажи...

Це я, твій загублений син
Ховаюся в темряві від покарання
Це я, твій загублений син
Страждаючий від не любові й не незнання.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Страх, хай згине страх
Одинадцята заповідь Божа: "Не бійся!"
Синь неба наш дах і кличе земля
Ходи, синку, зігрійся.

Та все якось не так
Знищено травень, порубано
Всі шляхи вороття
Нас чекають забуті степи...


Похожие новости.


Born This Way (Jost & Naaf Remix)

Born This Way (Jost & Naaf Remix)

[Intro] It doesn't matter if you love him Or capital H-I-M Just put your paws up 'Cause you were born this way, baby [Verse 1] My mama told me when I was young We are all born



Де Ти Співав

Де Ти Співав

Сьогодні ти залишаєшся З собою сам на сам. Нічого не повертається - Минуле тільки там... ...Там, де траплялися подиви, Де ти когось зустрічав, Де ти був радий кожному, Де ти співав. Можливо це через зливу, Але ж це просто



Черный Пистолет

Черный Пистолет

Хожу пижоном с газовым баллоном От элемента спасу просто нет Хожу пижоном, скоплю деньжонок Куплю конечно черный пистолет Черный пистолет, с ним никто не тронет Черный пистолет, если не догонят Черный пистолет, выпьем-ка до дна Восемь бед



Barquinho/Eu Quero Voc?

Barquinho/Eu Quero Voc?

L? vai o meu amor L? vai meu amorzinho. L? vai o meu amor L? vai meu amorzinho. Remando, remando, Remando no barquinho Remando, remando, Remando no barquinho.(2x) N?o h? quem n?o tenha paix?o, De uma amor que foi



Тетя Тань

Тетя Тань

На морозной заре вижу маленький двор: Там хозяйка одна выбивает ковер. Все одна, да одна, и который уж год, Вдаль куда-то зовет тот ковер-самолет. ПРИПЕВ: Только ты не бей ковер, перестань, Он ведь у тебя




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.