Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Забуті Степи

В рубрике: Тексты песен — 18.06.2012

Стій, мій коню, стій
Я перехрещуся, вклонюся землі святій
Грій, Ярило, грій,
Проростай, колосися, пшенице, зрій
Стань, мій коню, стань
Що за чорні хвости вітер в небо звів.
В цю ранішню рань
Це не запах печених хлібів...

Це смерть, я її впізнаю,
Це вона танцювала на мому подвір’ї
Стою, на порозі батьків
Розколотий навпіл у вірі й невір’ї.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Біль, нестерпний біль
Обіймає єство і стискає шаблями мук.
Знов цілиться в ціль
В неприкриті тили всіх моїх голих спин.
Кров, по землі кров
Кругом від широких шляхів до вузьких стежин.
Ні слова не мов!

В чім повинен я, Боже, скажи...

Це я, твій загублений син
Ховаюся в темряві від покарання
Це я, твій загублений син
Страждаючий від не любові й не незнання.

Це вогонь,
Забирає
Свою данину.

Страх, хай згине страх
Одинадцята заповідь Божа: "Не бійся!"
Синь неба наш дах і кличе земля
Ходи, синку, зігрійся.

Та все якось не так
Знищено травень, порубано
Всі шляхи вороття
Нас чекають забуті степи...


Похожие новости.


Життя Це Море

Життя Це Море

Життя... це море Пространь глибока В якій кінчає багато пливучих Моє серце Не боязливе Я не боюся тих вод ревучих Ломлять ми хвилі Несуть ми струми Бурі шалені дощі зсилають Хоч мене ріжуть Вітри великі Не піддаюся, а ще існую В ранню



Завітайте До Нас

Завітайте До Нас

Я піду у поля де кружляють лелеки, Де широкою стрічкою стелиться шлях. Як я хочу, щоб ви, мої друзі, далекі Завітали до нас наяву, а не в снах. Я чекаю на вас: кожен гість



Aladdin Sane

Aladdin Sane

Watching him dash away, swinging an old bouquet - dead roses Sake and strange divine Uh-hu-hu-uh-hu-hu you'll make it Passionate bright young things, takes him away to war - don't fake it Sadden



Without You Here

Without You Here

Without you here everything's in black and white Without you here I'm upside down Without you here honey I'm a melody Living in a world that can't hear sound If these boots could fit



Schlampe (Nachher)

Schlampe (Nachher)

Wann auch immer wir vereinbart haben, mein Leben kam zu sp?t. Immer wenn es wichtig war, lie? es mich im Stich. Es war st?ndig nur auf Parties, ich sa? allein zu Haus. Ganz egal, was es




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.