Вставаймо, Браття-українці!
ай білий світ і нас побачить,
Узнає, скільки нас тут є.
Не треба більше смутком й плачем
Засіювать життя своє.
Ми кращої достойні долі,
Бо волю в серці берегли.
Хай хвилі злості та сваволі
Не б'ють об наші береги.
Приспів:
Вставаймо, браття-українці,
Здіймаймося на повен зріст.
Вставаймо всі, не поодинці,
Щоб завиднілося ускрізь.
Вставаймо, браття-українці,
З'єднавши помисли свої,
Ми в рідній хаті - не чужинці,
Ми в рідній хаті - хазяї.
Хіба в нас вичахла відвага,
Святий вогонь в душі погас?
Під майвом пращурського стяга
Нехай Господь єднає нас.
І хай світліють наші лиця,
Відчувши віри передзвін.
Вставаймо, браття-українці,
Вже час вставати із колін.
Приспів.
Похожие новости.
Хто Куди
Хто куди Хто коли А я вже тут Я чекаю Хто піде Переступить Сам себе Тінь крила З-за спини Не зупинись Ти все знаєш Я стою За тобою На краю Між долонь Недоговорені за все життя слова І неприкаяними фразами По шкірі Як вода Як білий сніг під ноги Я
Баллада О Правде И Лжи
Нежная Правда в красивых одеждах ходила, Принарядившись для сирых, блаженных, калек. Грубая Ложь эту Правду к себе заманила,- Мол, оставайся-ка ты у меня на ночлег. И легковерная Правда спокойно уснула, Слюни пустила и разулыбалась во
Динамо
Ти рвешся вперед щосили, обводячи захисників Ти знаєш, що маєш забити, бо ти динамівець А на трибунах гвалт, а на трибунах шаленство емоцій Це тебе втуляє штовхаючи вперед Приспів: Динамо з Дніпра, Київ, Київ, ура! Динамо
Hell Breaks Loose (feat. Dr. Dre)
[Eminem - Verse 1:] I want you to understand something That when I come up in this bitch, I want the fans jumping I want them fists pumping in the air, I don't
Somewhere
Wake up the world is yours Get lost, find a new course I'm gone, it's easier to close the door I thought I loved it but my heart can't take it no more Stand
