Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вставаймо, Браття-українці!

В рубрике: Тексты песен — 02.10.2012

ай білий світ і нас побачить,
Узнає, скільки нас тут є.
Не треба більше смутком й плачем
Засіювать життя своє.

Ми кращої достойні долі,
Бо волю в серці берегли.
Хай хвилі злості та сваволі
Не б'ють об наші береги.

Приспів:
Вставаймо, браття-українці,
Здіймаймося на повен зріст.
Вставаймо всі, не поодинці,
Щоб завиднілося ускрізь.
Вставаймо, браття-українці,
З'єднавши помисли свої,
Ми в рідній хаті - не чужинці,
Ми в рідній хаті - хазяї.

Хіба в нас вичахла відвага,
Святий вогонь в душі погас?
Під майвом пращурського стяга
Нехай Господь єднає нас.

І хай світліють наші лиця,
Відчувши віри передзвін.
Вставаймо, браття-українці,
Вже час вставати із колін.

Приспів.


Похожие новости.


Хто Куди

Хто Куди

Хто куди Хто коли А я вже тут Я чекаю Хто піде Переступить Сам себе Тінь крила З-за спини Не зупинись Ти все знаєш Я стою За тобою На краю Між долонь Недоговорені за все життя слова І неприкаяними фразами По шкірі Як вода Як білий сніг під ноги Я



Баллада О Правде И Лжи

Баллада О Правде И Лжи

Нежная Правда в красивых одеждах ходила, Принарядившись для сирых, блаженных, калек. Грубая Ложь эту Правду к себе заманила,- Мол, оставайся-ка ты у меня на ночлег. И легковерная Правда спокойно уснула, Слюни пустила и разулыбалась во



Динамо

Динамо

Ти рвешся вперед щосили, обводячи захисників Ти знаєш, що маєш забити, бо ти динамівець А на трибунах гвалт, а на трибунах шаленство емоцій Це тебе втуляє штовхаючи вперед Приспів: Динамо з Дніпра, Київ, Київ, ура! Динамо



Hell Breaks Loose (feat. Dr. Dre)

Hell Breaks Loose (feat. Dr. Dre)

[Eminem - Verse 1:] I want you to understand something That when I come up in this bitch, I want the fans jumping I want them fists pumping in the air, I don't



Somewhere

Somewhere

Wake up the world is yours Get lost, find a new course I'm gone, it's easier to close the door I thought I loved it but my heart can't take it no more Stand




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.