Прощавай Кохання
Кращу за тебе я ніколи в житті не знайду, не зустріну.
Але й без тебе я не стану впадати в депресію.
Я не буду лупати скалу, не буду довбати стіни.
Повір - мені і без тебе живеться весело!
Але ти зруйнувала все, що
В мені залишилось кращого!
Та в серці лишилось дещо,
Чого я не віддам нізащо!
Приспів:
Прощай, кохання велике і чисте!
Привіт, кохання брудне і маленьке!
Буду довго спати, буду рідко їсти,
Зате не буду вночі скавучати тихенько!
Нічого тобі не скажу на прощання -
Просто піду, а ти залишайся…
Хочеш - сумуй за моїм коханням,
Хочеш - своїм некоханням пишайся!
А в серці лишились тільки приємні спогади.
А в серці лишились маленькі шматочки щастя.
І коли були разом, впритул наближались до бога ми,
І за це нам з тобою ще, як то кажуть, “воздасться”...
Але ти розкидала радо
Все, що я позбирав докупи.
То був потяг на Ельдорадо,
Який чомусь прибув до дупи...
Приспів
Похожие новости.
Ветер
Таешь на ладонях Незаметно не догонят Ты же знаешь, знаешь Пульсы - сто ударов Ты почувствуй без пожара Не устала, не устала Называй меня ветер Называй меня сердце Называй меня воздух Называй меня ветер Называй
Ну, Играй
Ну играй, играй, гитара, ну звени, звени, струна! Дай-ка, друг, аккордов так, чтоб сердце сжало, (2 раза) Чтоб распахнулася душа! Черный вечер, в красном свечи
Два Друга
Дружили два друга в нашем полку, - пой, песню, пой! Если один из друзей грустил, Смеялся и пел другой! И часто ссорились эти друзья. Пой, песню, пой! И если один говорил из них: 'Да!', 'Нет!' - говорил
Who I Am
I be rollin Riden Flow so fly I be so so high She say I'm that guy u wanna ride with Like my car get inside it U excited I don't blame u Everywhere I go all
Baby It’s Me
You got the shakin', I got the shimmy You got the takin', I got the gimme And I don't want to go but baby you send me You want it all and I
