Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Після Тих Дверей

В рубрике: Тексты песен — 26.09.2012

Спочатку від волі
Хочеш взяти все.
Не знаєш як бути.
Шукаєш ті двері
Котрі мають все.
Для себе відкрий їх.

Приспів:
Після тих дверей.
Знов! Йди!
За собою ти.
Йди, йди.

Сховавшись від бою
Знайдеш лиш біль.
Для чого так жити?
Для тебе є двері,
Треба знайти.
Чекаєш розбитий.

Приспів

Маєш волю ти.
Чому не хочеш йти?
Знаєш тільки так
Зможеш жити як...

Можна мати все.
Двері в всіх нас є.
Волю зберегти,
Шоби дальше йти.

Приспів


Похожие новости.


L?sions Dangereuses

L?sions Dangereuses

Elle se d?hanche toutes les nuits. Elle est en transe p't-?tre pour l'oublie, p't-?tre pour un sens, p't-?tre pour un cri, Et, elle danse toutes les nuits. Elle boit, elle fume, elle rit, Se l?ve,



You

You

(one, two, one, two, three, four) I, I love, love And I, and I love you Oh you, you, yeah you And you, you, love, love And you, yes you, you love me Yeah you, you, yeah



КІНО

КІНО

КІНО Ми проектуєм наше кіно, в твоїй машині їдем давно, музика, швидкість, залежить від нас, назва картини :"Люди в анфас" ПРИСПІВ: МИ- своє кіно маєм, сюжети знімаєм, живемо як відчуваєм! МИ - все сіре ламаєм руки тримаєм так сильно, не відпускаєм! Ми проектуєм



Дорога В Ліс

Дорога В Ліс

Дорога в ліс пройде по стерні, Як далі буть – байдуже мені. Полем-лугом йде, стелиться туман, Його крила – двері у світ незнаний. Злечу до неба, впаду в гіркий полин, Стрілою з неба... Проклинаючи тих, хто



Ти Дуже Гарна…

Ти Дуже Гарна…

Ти дуже гарна і про це знають всі, знаєш ти, знаю я – і це змушує мене бути нав’язливим... І я розумію, що так не повинно бути, що це викликає в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.