Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вітри Між Мечів

В рубрике: Тексты песен — 06.09.2012

Віддаю тобі душу -
Перуне почуй мій клич.
В срібних чортогах вирію,
Сяду коло тебе обіч.
Як і всі що до мене
Я згину за кров, за честь.
Стояти в раді твоїй -
В героїв таке право єсть
Хай же знак
Вітрило став,
Останній раз прощай.
Доля кличе. Я іду,
Безсмертя зустрічай!

Кличте відьму хай гада,
Прошепче закляття.
Над нами, що впали в бою -
Не власні ні смерть ні життя.

Приспів:
Ми Перунові сини,
Вогнем палають серця.
Нащадки славних королів.
Що правлять в небесах.
Вітри між мечів
Вставай в атаку брат.
Якщо вмремо, що ж
Нові життя будуй.
У злий вітер та у дощ
Ріже хвилю в лод’я.
Наша путь, в ночі в пітьму
Чарівні зорі нас ведуть.

Сьогодні кров на моєму мечі
Не висохне до зорі.
Багато відправив я до могил -
Тішачись смерті їх!

Приспів

Моє тіло покладіть
На човен і "Вогню!"
Хай мій дух взліта.
Валькірії мчать на стріч.
Я йду до Вальхали
Де чекає вся рідня.
Рветься в небо полум’я,
Жити вічно буду я.

Приспів


Похожие новости.


Cowboy And Clown

Cowboy And Clown

As he climbed in the chute, the crowd held it's breath: He was seconds from glory or moments from death. They knew with this bull, it could go either way. He said: "Let



Can’t Find My Way Home

Can’t Find My Way Home

(originally by Blind Faith) Come down off your throne and leave your body alone - somebody must change You are the reason I've been waiting so long - somebody holds the key Well,



Хэй

Хэй

Хэй! Что вы грустите? Я могу вам всем сейчас помочь! Хэй! Если хотите Мы печаль и грусть прогоним прочь! Хэй! Вы не скучайте! Жизнь прекрасна, нечего скучать! Хэй! Лучше давайте Все со мною петь и танцевать! Припев: Ну-ка, вместе



Через Всі Розлуки

Через Всі Розлуки

Крізь літа зелені, через всі розлуки Простягаю, нене, я до тебе руки. Та шепочуть клени й шелестять тополі, Що до тебе, нене, не дійду ніколи. Приспів: А я все йду, і все тебе питаю: Як там



La Mia Missione

La Mia Missione

Vivo chiuso qui, dentro un carcere in un angolo con Dio, rinunciando a me e alla vita mia, che non mi interessa pi?.. E non posso sai restar cos? devo uscire e ritrovare vita Dammi




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.