Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Повернути

В рубрике: Тексты песен — 04.10.2012

А я не хочу сліз мені не повернути яскравих днів, ласкавих слів,
Все одно я буду скрізь і почути так хотів приємний спів серця твого
Я поруч і так, лише відкрий очі...

Я лишився таким, ти бачиш світ мене не змінив, як не хотів.
Подихом вітру вмикай мене, променем світла відшукай де б не був.
Я збагнув, де моя відповідь, де жаданий сенс, де жаданий сенс...
Не отримав і загубив, у ту саму мить геть розбився вщент, геть розбився вщент.
Геть розбився вщент, геть розбився вщент.
Геть розбився вщент, геть розбився вщент.

А я не хочу сліз, мені не повернути яскравих днів, ласкавих слів,
Все одно я буду скрізь і почути так хотів приємний спів серця твого.

Де тепер вийти, куди зараз бігти, зникаю, покажіть дорогу. Де?
Туди не хоче серце, туди не підуть ноги, невже, більше нема змоги...
До кого? Туди не хочуть почуття, шепочуть тихо до мене: залишайся,
А якщо підеш раптом, не зволікай, скоріше повертайся.
Скоріше повертайся... Скоріше повертайся!

А я не хочу сліз, мені не повернути яскравих днів, ласкавих слів,
Все одно я буду скрізь і почути так хотів приємний спів серця твого.

Так хотів!.. Серця твого... Так хотів!..


Похожие новости.


Transmission Ends

Transmission Ends

Looking out on a windy sky, Watching seabirds as they fly, On a summer day, on a summer day; And now the sun is here to stay, The winter seems so far away, In the



Cheer Me Up

Cheer Me Up

Mmm... Whoa... Yeah... Yeah, Uhh You get me out of my seat, it's like I've been in bed for a week I've been slippin' n' slidin' all over the place, and nobody cares And I'm such



Если Б Можно Узнать…

Если Б Можно Узнать…

Муз: Натан Сл. Д.Тамбовский Налетят, закружат ветры ранние, Если б знать могли мы все заранее, Да судьбы легла неровно линия, Ты пойми меня, прошу пойми меня. Если б можно узнать все заранее... Отменить, сократить расстояние. Если



Герой Асфальта

Герой Асфальта

Музыка - С.Маврин/В.Дубинин Слова - М.Пушкина Твой дом стал для тебя тюрьмой Для тех, кто в доме, ты - чужой Ты был наивен и ждал перемен Ты ждал, что друг тебя поймет Поймет и скажет: "Жми



Toxic

Toxic

Baby, can't you see I'm calling A guy like you Should wear a warning It's dangerous I'm falling There's no escape I can't wait I need a hit Baby, give me it You're dangerous I'm loving it Too high Can't come down Losing my




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.