Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Нехай Собі Говорять

В рубрике: Тексты песен — 05.07.2012

1
Нехай мені всі кажуть,
Що сором я згубила.
Нехай мені всі кажуть,
Що хлопця спокусила.
Нехай собі говорять,
Та що мені до того?
Нехай собі говорять -
Не можу я без нього!

Приспів:
Нехай собі говорять хтозна що,
Не стану, врешті, слухати нікого.
Нехай собі говорять хтозна що,
Пліток було багато і до того.
Нехай собі говорять - все мине!
Так само, як і завжди все минає.
Я тільки хочу вірити в одне,
Що ти мене, мене кохаєш.

2
Нехай мені всі кажуть
Про гордість про дівочу,
Нехай мені всі кажуть -
Я слухати не хочу!
Нехай собі говорять,
Та що мені до того?
Нехай собі говорять -
Не можу я без нього!


Похожие новости.


Шо-мажор

Шо-мажор

I Коли я народився, я вже знав ля-мінор Мої вуха перевіряв добрий лікар ЛОР Що казав? Казав, що буду я Блекмор Та що в цієї пісні тональність шо-мажор Чи має твоя мама добре серце? Так! А



Take It Down Low (feat. Chris Brown)

Take It Down Low (feat. Chris Brown)

[Intro:] I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that You like that? Yeah, I like that [Verse 1: Akon] Stop it now I'm turned on Is that your girl? Then why she's watching



Мы Делаем Шаг

Мы Делаем Шаг

Ты извини, Я не оглянусь Не посмотрю тебе в глаза В них вечный вопрос Я его так боюсь Я так боюсь не вернуться назад И мы делаем шаг Это магия, это гипноз Как сошедший с ума альпинист В сотый



Радуга-Дуга

Радуга-Дуга

Муз: О.Молчанов Сл. А.Славоросов Уходит время ну и чтож? Вся жизнь проходит, Как случайный летний дождь. А после... лишь ветер... А после... все семь цветов. И мне здесь петь и мне здесь жить, Жить не тужить



Втрата

Втрата

Хто є я? Хто мені скаже? Як відмовлятись від брехні? Ти і я не будем схожі, Бо в мене на мозку подряпини Коли скінчаться ці страхи, І зникне голос в голові? І серце перестане битись, Неначе хоче




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.