Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Це Закон, А Не Кара

В рубрике: Тексты песен — 10.07.2012

Приспів:
Це закон, а не кара.
Ніч, дорога, биті фари.
Це закон, а не кара,
Що приходить, мов примара. (весь куплет - 2)

Зона - це закриті простори,
Клітка сходів, сумні коридори,
Грати на вікнах, стінах і стелі,
Ліжко, стілець і постеля.
Порвав у годиннику час пружину,
Порвали стрілки останню годину,
Десь посміхається небо уві сні,
Невже це кара? Ні!

Приспів

Це тільки закон, а не кара,
Слизькі дороги, розбиті фари,
Біла кахля, не плитка на стінах,
Осколки доріг в розбитих колінах.
Плівкою кадр за кадром прожите,
Ріками, морем, струмками залите,
Небо кидає нам краплі рясні,
Невже це кара? Ні!

Приспів

Прощальними дзвонами в ніч пароплав
Зникає, тікає, пропав.
Лишається берег, простори ясні,
Невже це вона? Ні!
Чужі, невідомі прозорі обличчя,
Якийсь ритуал, а може і звичай,
Замість долоні назустріч кулак,
Невже це закон? Так!

Приспів


Похожие новости.


Ой, Ти Зозулька Рябенькая

Ой, Ти Зозулька Рябенькая

А ти, зозулько рябенькая, Чого ти маленькая? Ой, умер батько, вмерла мати, Не було кому годувати. Мене пташечки годували, Мені їстоньки не давали. Давали їсти по-трошечку, Вигодували як пташечку. А самі їли, ще й велися, Бодай вони подавилися. А ти,



Кем Ты Стал

Кем Ты Стал

Муз: М.Дунаевский Сл. И.Резник Как нежданно меняется ветер, Налетел неожиданный шквал. Или просто пришёл кто-то третий, Ты на этот вопрос не ответил, Кем ты был И каким теперь стал... Зелёный холм среди пустыни



Дома (feat. Ба)

Дома (feat. Ба)

И даже когда я зависаю на Яузе, Я всегда в курсе, как добраться до Кузни. Я не заблужусь - тут есть кнопка паузы, Я присяду и дождусь, пока меня отпустит. Я вернусь туда, я



Счастье На Прокат

Счастье На Прокат

Любоваться тобой бесконечно Для меня это счастье, конечно, Но это как дождь в окно. Пеленой одна лишь погрешность, Пустотой дрожит неизвестность, Но дома так тепло. Остынет ночь и впустит к нам рассвет, Мы оба знаем всё и



Love Of My Life

Love Of My Life

Let me be your sunny morning That will whisper in your ears All the love we haven't side Don't be given day and night Let me kiss away your tears Let me be your tender




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.