Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Там Був Я

В рубрике: Тексты песен — 30.10.2012

Я там вже був, а де - так і не знаю
Як туди тоді попав,
Я відчував, що тут не відчуваю,
Знав що тут і не гадав.
Там все як тут, але зовсім інакший
Кут навколо - сприйняття,
Все набуває новий зміст глобальний,
Більший за саме життя.
І небо сяє чимось дивовижним,
І шумить лиш нам трава,
І не важливо сонячно чи сніжно,
Тільки б пригадати шлях туди,
Бо...

Приспів:
Там був я шалено вражений,
Там Земля ще не заражена
Брудом слів і зайвим клопотом,
Там усі еквівалентні собі.

Там хоче кожен знову опинитись
Хто хоч раз там побував,
Прихованими частками ділитись
Що хтось в розум нам заклав.
Дивитись збоку на суєтність світу
І сміятися над ним,
Над хаотичністю дурних мурашок
І не бути з них одним.
Там небо сяє чимось дивовижним,
І шумить лиш нам трава,
Там не важливо сонячно чи сніжно,
Тільки б пригадати шлях туди,
Бо...

Приспів

І знову і знову штовхає мене туди сила якась
Побачити світ кольоровий покращений в тисячі раз,
Відтворює розум схвильований дії, що там відбулись,
По-іншому світ розмальований, бачений ним колись,
Ним бачений колись, ним бачений колись.

І небо сяє чимось дивовижним,
І шумить лиш нам трава,
І не важливо сонячно чи сніжно,
Тільки б пригадати шлях туди,
Бо...

Приспів (2)


Похожие новости.


We Must Have Been Out Of Our Minds

We Must Have Been Out Of Our Minds

We said our goodbyes long ago Never thinking we'd miss each other so All the memories we can't leave behind Oh we must have been out of our minds I thought I loved another



Латимба

Латимба

Тихо, тихо Шелестить діброва. Покохала хлопця За чорняві брови. Покохала його За блакитні очі. Заболіло Серденько дівоче. Заховалось сонечко За хмару. Той хлопчина Дівчині не пара, Той хлопчина Іншую кохає І для іншої пісні співає. Латимбе-латимба-гей-го.... Тихо, тихо Зірка пролетіла. А дівоче серденько боліло. А дівоче серденько страждало. Зірка пролетіла І



Джинсы

Джинсы

Джинсы... Раз ради денег, два ради шока Вы сто процентов хотите ещё Три чтобы вам было всем хорошо Парти инспектор снова пришёл Вы хотите хит так он есть у меня Вы хотите бит так он есть



V.I.P.

V.I.P.

Ти купив собі спойлер на старе жигулі, Я кажу тобі: "Ти кльовий" у-у. Затонував нові вікна, поставив субнизи, Аби-с виділи під ратушею у-у. Але я така тьолка, я люблю портмоне, Нічні бари, машини, мажорне кафе. Ходжу



Good Evening

Good Evening

When I was little хлопчик, а ще до school ходив, Лишень begined читати, але to sing любив. Вже 20 years ago гітару в hand'и взяв І зараз I don't know about what співав. Теперка




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.