Пісня Роксолани
О, Господи, Пречиста Матір Божа,
Це ж за який такий смертельний гріх
На чужині страждає бранець кожен,
Що вільним вчора був серед своїх?
Десь там за морем тужить з горя мати
І сивий батько дивиться у даль,
Як їм без мене віку доживати?
Як винести таку гірку печаль?
Приспів:
Навіщо матуся мене породила?
І розуму батько навіщо навчав?
Навіки прощай, Українонько мила,
О, роде мій грішний, навіки прощай.
Дівоче тіло скупане в любистку
І виплекане сонцем і дощем,
Осиплеться як листя падолисту,
Красу і ніжність висмокче гарем.
Нащо мені на світі далі жити?
В що вірити, надіятись на що?
То краще зараз в морі утопитись,
Життя моє вже відтепер ніщо.
Приспів (2)
Похожие новости.
В Ритмі Джазу (разом з Юрієм Гнатковскі)
Ноги рвуться нам до танцю Не здолати нам бажання свого В ритмі блюзу, в ритмі джазу Ми танцюємо, танцюємо Шалений ритм життя не має вороття Тебе кохаю я і в танці це визнаю Давайте разом ми
Poque Aun Te Amo
Mentir?a si dijera que sin ti la vida sigue igual, que no duele tu partida y que por fin ya te logre olvidar. Decir que no me afecta verte ya con otro no
Lotta Man (In That Little Boy)
His life is that blue bike, ball glove an' fishin' pole, Tree-house, BB gun and band aid covered knees. He does good deliverin' papers, An' cuttin' grass for the neighbours, Except for Widow Wilson:
Prospekt’s March / Poppyfields
Smoke is rising from the houses People burying their dead I ask somebody what the time is But time doesn't matter to them yet People talking without speaking Trying to take what they can get I
Улыбайтесь
Надо, надо маскарада... вот детишки будут рады, И навалом карнавалов, чтоб сверкало и мигало. Блым-блым-блым... Блым-блым-блым... А салюты - это круто! С ними так светло и классно, Окна все
