Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

What Is Life

В рубрике: Тексты песен — 30.10.2012

What I feel, I can't say
But my love is there for you anytime of day
But if it's not love that you need
Then I'll try my best to make everything succeed

Tell me, what is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side

What I know, I can do
If I give my love now to everyone like you
But if it's not love that you need
Then I'll try my best to make ev'rything succeed

Tell me, what is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side
Tell me, what is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side

What I feel, I can't say
But my love is there for you any time of day
But if it's not love that you need
Then I'll try my best to make everything succeed

Tell me, what is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side
Oh tell me, what is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side

What is my life without your love
Tell me, who am I without you, by my side

[fade:]
Oh tell me, what is my life without your love
Tell me who am I without you by my side


Похожие новости.


Волк

Волк

1. Ты пойми меня, пойми, нет чудес: Сколько волка не корми - смотрит в лес, Сколько волка не ласкай - смотрит вдаль, А в глазах его тоска и печаль. Не заглушит предков зов бабья



Песня Рыб

Песня Рыб

Пуу-Пуу-ПууПууПу-Пу Пьюу-Пьюу-Пу-Пьюу-Пуу Не ешь Пуу-Пуу Не ешь Пуу-Пьюу-Пуу......



Микуленецьке Пиво

Микуленецьке Пиво

Настояне на сонці і медах, Ячмінний подих вітру степового, Це пиво має неповторний смак, Микуленецьке варте золотого. По вінця я свій келих наливаю, Тікаю від усіх своїх проблем, Хмелію легко і душа співає, Скажу відверто, це едем. Приспів



Balada Sertaneja

Balada Sertaneja

Balada sertaneja Vamos cair nessa Eu bem que te avisei Que hoje ia ter festa Balada sertaneja Vamos cair nessa Eu bem que te avisei Que hoje ia ter festa Deixa a tristeza de lado N?o fique a? parado Vem



Под Балконом

Под Балконом

Ба нас с тобой кто-то сглазил, я отвечаю, Ну ведь не даром мы с тобой Замоскворечане, У нас броня, тут семь высоток и три кольца, Я Гуф два икса плюс ты Ориджинал Ба, Но




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.