Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Smokin Good

В рубрике: Тексты песен — 11.06.2012

I’m a cigarello fiend smokin weed like its oxygen
Roll a lot skunk, need some blunts, get two boxes in
Goin to pull my stash, out rollin out this half ounce
Puff pass, nigga I puff grass till I pass out

Rpt. 2X

Half ounce what I got to smoke up in some days
Yeah I choke up and get blazed
Eyes closed up and get glazed
I’ll blow some in your face
But you aint hitting nothin
If Im in here I gotta smoke somethin nigga

Hook:
Crack a swishy if I’m rollin up that good
And we roll it by the O, yeah I know you wish you could
Ain’t nothin funny gettin money like I should
Anywhere I go niggas know I smokin good

Chorus:
I’m smokin good
Rpt 7X

Niggas know about what young Khalifa into
Love to smoke out, a lot of reefer in him
Get you skunked out, you know I’m street official
When boys gotta problem, you should keep your issue
I’m from Pistolvania, where them heaters hit you
Out in California, where the weed official
And you could tell that I’m a boss
Don’t really gotta tell you that I’m smokin good, you smell it through the wall

Hook

Chorus


Похожие новости.


Ou Sont Les Kikeurs

Ou Sont Les Kikeurs

Adam's Diallo : Aparament la 9eme zone h?berge les plus lourds d'Paris , ont nike toujours les cainris ahri ne parle pas de charisme . Charisme je me voit pas faire ca



I’ll Do It For You

I’ll Do It For You

Each night I dream of her Bright coloured hair And lips so soft I hear her voice inside my head Maybe I'm crazy But I know instead She tells me stories all about her life I get



Drunk By Myself

Drunk By Myself

Uhh,Uhh, Where am I going? Where am I? Yo, it's ill [Verse 1] Yo my wife's tired of fucking me Life tries ducking me Luckily I find 'em just at the right time Mack in my



Взлетай

Взлетай

Тысячи минут, миллион секунд пути Под стук колёс, Сколько было дней, сколько же ночей и слёз Под шум колёс. Взлетай, только для меня оставь свой след, Взлетай, тоже в небо я куплю билет. Поняла, измучилась, добилась, Стыдно



Corner Of The Sky

Corner Of The Sky

If any of you have been in New York recently you'll know that "Pippin" is one of the biggest broadway show throughout today. "Pippin" is the story of Emperor Charlemaine's




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.