Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Так Мало

В рубрике: Тексты песен — 16.10.2012

Промінь світла вимикаю, темно,всі думки збираю,
І не знаю, що робити, як далі жити?
Десь тихесенько мовчати, та в душі собі кричати,
Бо без нього не прожити. Дорослі діти. Так хочемо летіти…

Приспів: (2р.)
Нам двоє мало, ми так чекали,
То наше щастя, ми тримали,не пускали!

Штучні люди,штучні квіти, блиском,фарбами покриті,
Ця картина не про тебе, ти ангел неба.
Я з тобою посміхаюсь, час біжить ,його благаю
Хоч на день ,та зупинитись. Дорослі діти. Так хочемо летіти…
Приспів: (2р.)


Похожие новости.


No Escape

No Escape

Another boring Saturday in another boring week, I needed something to wake me up and make my life complete. I had some stuff I'd been saving for a special occasion. I took one,



Давече В Трамвае (скит)

Давече В Трамвае (скит)

Ехала я вота давече в трамвае шестнадцатого маршрута И тут моолодой такой глядит на меня А я смотрю их там много, глазки у всех красненькие Все вяселые, смеються-улыбаються Я говорю: "Молодежь, а что ж



Зоряна

Зоряна

Люба дівчино, кохана, Синьоока та рум’яна - маків цвіт. Кажуть ти не йдеш, а пишеш, І на всіх медами дишеш - ясен світ. Я блукав у полі, в лісі, У гаях мого Полісся все сходив. Линув



Ночь

Ночь

Время подошло, сейчас закончится концерт. Важные слова хочу сказать я Вам в конце: Счастья вам любить и быть любимыми в ответ, Веру сохранить на перекрестках сложных лет. Добрые мои, вас потерять я не хочу, Так



Как Летать?

Как Летать?

Мне к тебе нельзя, до боли Письма в цель, ты помнишь Запах, цвет и волны, На подушке осень сна моих волос. И не держи в ладони, Мой портрет на волю. Не смогу, не помню Ни цветов, ни




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.