Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Що Буде

В рубрике: Тексты песен — 08.11.2012

Перші промені світанку мене випроваджують
І змерзлі діти що на чорний хліб чекають
І тихе місто, що у сні лиш спокій знаходить
І автострада, що в якийсь-то новий світ виходить

Не є запах чорной кави те, що мене будним тримає
Ані клята цигаретка що так марно догоряє
Що буде...

Час прийшов іти в дорогу - знова в далеку путь
Хоч цього разу не ста років довгу, але подібну і тяжку

Не журить мене шалена думка про кого снить тепер вона
Бо було те, що мало бути, а що далі станеться
Що буде...

І де тепер подітись, куди мені літати
На це потрібно є відваги
У білий світ мені іти або втікати
До свого дому, чи від своєї хати


Похожие новости.


Everything I Do

Everything I Do

La La La La La La La La La La La La La How come everything turns out Leaving me with more doubts I feel like I'm upside down And I don't wanna be here I go right,



Сонця Літ

Сонця Літ

Ти йшов осіннім дощем у У світлий ясний вирій, Ти нищив тугу і щем, ти сіяв свої мрії, І став усім поміж нас, Як Сонця літ... А я сміюся, я плачу тінню за тобою, І ти



Про Любовь

Про Любовь

Птаха: На улице июль. Вчера было воскресенье. Я поехал в гараж хотел потусоваться, Там было скучно, я вернулся на ЦАО, Поковырялся значит в компе, нашёл этот минус, Который написал Ногано, позвонил ему спросил. Хотел написать



Mr Right Now (feat. Akon)

Mr Right Now (feat. Akon)

[Akon] Hello, my name is not Mr. Right but you can be my missis tonight I know we're only fooling around, I'm never gonna be your Mr. Right But I'ma be your Mr.



Очі Дівоч

Очі Дівоч

Ми дівчатам грали на гітарі, В юності, коли цвіли сади, Нас любили очі, очі карі, А губили чорні, як завжди. Ми були в коханні невгасимі, Ми були серйозні і смішні. І казали: «Так!», нам очі сині, Сірі




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.