Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Народна Пісенька

В рубрике: Тексты песен — 26.09.2012

Як ішов я пізно ввечір
Попід твою хату,
Вийди, Галю, на обору,
Будем панкувати!

Приспів:
Місяць та зорі,
Тепло надворі,
А ми з тобою
Майже голі! (весь куплет - 2)

Йду я далі по дорозі,
Зустріну Марусю,
Гет немита, ноги босі,
До неї пригорнуси!

Приспів

Йду я по дорозі далі,
Зустріну Миколу,
З ним ідуть дві гарні кралі,
До нього додому!

Добре Миколі,
Він на приколі,
В нього удома дєукі голі!
Добре Миколі,
Він на приколі,
В нього удома дєукі голі!

Ти, ти, ти, клята шльондра,
Ти, ти, ти клята шльондра!


Похожие новости.


Сердце На Волоске

Сердце На Волоске

холодный город расставил сети из песен о любви и смерти и до последнего куплета мы будем вместе играет ночь свои капризы и в лунном свете стонет призрак ему так тесно в черном теле на самом деле Припев: сердце на



Під Облачком

Під Облачком

Під облачком явір похилений Сьпіват на нім пташок премилений Слухай мила як тот пташок сьпіват Же з любови нич добре не быват Ци та любов є од Бога дана Ци лем може дяблом підшептана Хоц бис



Парагвай

Парагвай

Нiч.Нiч.Складаю я дрова у пiч Я випiкаю каравай,який поiде в Парагвай День.День.Дрова збирати мнi не лєнь Я випiкаю каравай,який зашлю у Парагвай Парагвай,Парагвай Кого любиш вибирай А я сильно люблю всiх Перкалабу-бабу-лабу бiльше Горби.Туди скакаю я в гриби Я



На Глибин

На Глибин

Сидимо на глибині, Б’ється течія у скронях, Ми кумедні і сумні, Ми всередині червоні. Так нам затишно удвох, Світ шукати нас втомився. Вчора йшов по морю Бог, Й той під ноги не дивився. Понад нами йдуть човни, Сплять кити



In My Heaven

In My Heaven

In my heaven there ain't no lawyers Don't need names on dotted lines Folks do business like they oughtta A good firm handshake works just fine We feed lawyers to the lions In my heaven




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.