Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сивий-сивий Коню

В рубрике: Тексты песен — 15.11.2012

Сивий-сивий коню, золотая грива,
віднеси мя, сивий коню, там, де моя мила.

Чи є ще у цім світі місце для нас і наших почуттів,
не почув так послухай, що так буває,
що серце й душа у піднебессі ширяють,
не плутай зі змієм що кров убиває,
просто нестримні по небу літають,
тануть й самі усіх зігрівають
такі от випадки частенько бувають,
одну історію ми вам зараз розкажемо,
ще й гострим слівцем її приправимо.

Прийдеш під воротя, стукни копитами,
чи не вийде моя мила, з чорними бровами.

Енеки-бенеки їли вареники,
ли вареники гляділи в вікно, о, о! є, є!
У віконце у те і у це!
Дивились виглядали, чи хтось там не йде,
де ж він де? а сонце сідає і вечір вже.
І двері риплять і губи тремтять,
ось на порозі людина стоїть,
людина, що серце твоє звеселить!

Вийшла моя мила, вийшла моя люба,
пригорну її до грудей, поцілую в губи.

Ще здавна, майже завжди,
туди сюди, скачуть планетою вершники ці.
В штанах, без штанів, в халатах в плащах,
в жупанах, у пір'ї, з кинджалом в зубах.
До милих своїх вони поспішають,
бо переконані їх там чекають.
І це не жарти, і не курйози,
тут працюють механізми серйозні,
ці хлопці завзяті та їхні дівчата,
одним лиш бажанням кулю земну обертають,
нас на пісні надихають!

Сивий-сивий коню, золотая грива,
віднеси мя, сивий коню, там, де моя мила.
віднеси мя молодого там, де моя мила.

Сивий-сивий коню, золотая грива...


Похожие новости.


It Is «He» (Jai Sri Krishna)

It Is «He» (Jai Sri Krishna)

Jai krishna jai krishna krishna Jai krishna jai sri krishna Jai radh



The Way You Look Tonight

The Way You Look Tonight

Some day, when I'm awfully low, When the world is cold, I will feel a glow just thinking of you And the way you look tonight. You're lovely, with your smile so warm And your



Колыбельная

Колыбельная

Стих, заботливый день Уснули небеса Все, замерло мгновение В немой тиши утопая Спи, мой малыш Спи, я спою Тихо нежною юлою заведу колыбельную Пусть ему приснится Волшебная как в сказке птица И добрые лица Дарящие тепло Спи, мой малыш Спи, я спою Тихо



Для Мами

Для Мами

Заховається стомлене сонце за чорнії гори Вийде місяць і зорі розсипить з своєї комори Засинають ліси і гаї, і виспівують десь солов’ї Засинає натруджений день, сон прийде на поріг У блаженному спокої тихо пливе



Слухай Cебе

Слухай Cебе

Тихо ідеш - не знаєш хто, не знаєш як, Зовсім чужа сама собі і все якось не так. Сама собі і все якось не так. І знов не так. Слухай себе, іди за своїм




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.