Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Серце Мо

В рубрике: Тексты песен — 05.06.2012

Місто кишить немов мурашник
в темпі близькім до божевілля,
тут перманентна ейфорія
у час роботи та дозвілля.
Очі засліплюють реклами,
вуха оглушені хітами,
тут неосяжні перспективи
надзвичайно важні справи.

Я задивлюсь у твої очі
так несподівано й відверто,
ти наче просто не помітиш
усміху промінь гасиш вперто.
Я не маніяк і не злодюга,
до збочень схильності не маю,
я не підставлю, не ображу,
думок поганих не плекаю.

Скільки не сказано, не важно
скільки не зроблено, пропало
штормове житейське море
розчарування мул підняло.
В час коли смуток душить груди,
а безпорадність в’яже руки
маску байдужості відкиньте
усміхніться на секунду.

Серце моє все ще живе,
серце моє в двері вічності б’є,
серце моє шукає сердець,
що їх унісон смуток геть прожене.


Похожие новости.


Just Got To Be

Just Got To Be

When it come to pride, And other sinful matters, You're gonna be mislead, Left there in tatters, I got to go because, Something's on my mind, And I won't get better, No matter how hard I try, Whoa...yeah, You



Agree To Agree

Agree To Agree

(Anderson/Squire) Don't imagine any way, so any fool can take away the drugs and the pressure Asking for the level where a world devides its answers To the gang lords of evil life, they



To Whom It May Concern

To Whom It May Concern

Dear Mr. Bones, I've (We've) had enough You can try to pull us down With your pinstipe weasle stuff But word travels in this town I wouldn't write home about you We're better off without



Yvette, Yvette

Yvette, Yvette

Yvette, Yvette... stiamo ancora parlando e ci rendiamo sempre pi? conto di quanto sia importante Yvette, Yvette... a volte non sai come fare per buttar fuori tutte quelle sensazioni ti posso aiutare? ? talmente forte il tuo sguardo che



Нам Нам

Нам Нам

Откровенно горят солнце, плечи и взгляд, вокруг, Двести двадцать разряд пробегает внутри и вдруг, Понимаешь, летишь, а быть может, стоишь и ждешь, Осторожный привет в тайнике для меня найдешь. Припев (2 раза): Нам-нам небо откроет




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.