Серце Мо
Місто кишить немов мурашник
в темпі близькім до божевілля,
тут перманентна ейфорія
у час роботи та дозвілля.
Очі засліплюють реклами,
вуха оглушені хітами,
тут неосяжні перспективи
надзвичайно важні справи.
Я задивлюсь у твої очі
так несподівано й відверто,
ти наче просто не помітиш
усміху промінь гасиш вперто.
Я не маніяк і не злодюга,
до збочень схильності не маю,
я не підставлю, не ображу,
думок поганих не плекаю.
Скільки не сказано, не важно
скільки не зроблено, пропало
штормове житейське море
розчарування мул підняло.
В час коли смуток душить груди,
а безпорадність в’яже руки
маску байдужості відкиньте
усміхніться на секунду.
Серце моє все ще живе,
серце моє в двері вічності б’є,
серце моє шукає сердець,
що їх унісон смуток геть прожене.
Похожие новости.
Для Не
Бачу не в сні образ її, Відчуваю уста - і все більше кохаю її... Яскраві дні вже чомусь не такі: Стало темним проміння І сонця, щось, не видно мені. Камінь сіріє, обрис темніє... Приспів: Я хотів пройти
Someone In The Dark
All alone wishing on stars Waiting for you to find me One sweet night I knew I would see A stranger who'd be my friend When someone in the dark reaches out to you And
Не Пара
Ти до мене, ти до мене не ходи, Бо я тобі не пара. Ти до мене, ти до мене не ходи, Бо я тобі не пара. Немилий, нелюбий, Нелюбий, немилий, гей. Ти до мене, ти до
Я И Ты
Ты - мудрый, я – проказница, Ты – осень, я - весна, Но лет отбросив разницу В тебя я влюблена. И пусть гожусь я в дочери, Судьбе не прекословь, Ведь у любви нет отчества, Когда она любовь. Припев: То
Как Раньше
Душа моя изранена и раны так глубоки Я знаю все неправильно Зачем мы так жестоки И чувства заморожены И холод в сердце губит Но видно так положено Других уже не будет, слышишь Я тебя прощу и забуду Всё,
