Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ще

В рубрике: Тексты песен — 07.06.2012

Світ за склом моїх очей
Тисне на мене, кудись летить,
По губах, як мед тече
І біля ніг мов собака спить.

Світ за склом моїх очей
Йде кожен день на нову війну.
Підійма мене з нікчем,
Щоб подивитись, як я стрибну.

Світ за склом моїх очей
Збільшує оберти день у день.
Ми на рівних, ми іще
Граєм, хто перший із нас впаде.

Світ за склом моїх очей
Руки мені як вогонь пече.
Тре на порох, б’є ущент...
Let my people ще.


Похожие новости.


Зайчик

Зайчик

Нет, я тебе - не подружка, я - вредная кошка, Дружить без любви я - не могу Связан по ручкам и ножкам, по лапкам и ушкам Не дёргайся милый, ты в плену Будто



Озирнись

Озирнись

Озирнись Я відчуваю кожну мить, що каменем ляга на серці у самотній час Озирнись То не злива з тугом, і то сліз моїх відлуння б’ється та усе про нас Озирнись Кращі дні минають залишаючи нам



Біль

Біль

1 В небо полечу Від твоїх очей далі, Тихо полечу Від твоєї печалі, - Наче у вогні, Боляче мені. Сльози як дощі, Я тебе забуваю. Холодно в душі, Я у небо злітаю, - Наче у вогні, Боляче мені... Приспів: Біль Знову звідусіль, Ти мені пробач... Біль - В



Ой На Горі Два Дубки

Ой На Горі Два Дубки

Ой на горі два дубки, Ой на горі два дубки, Ой на горі два дубки, два дубки Та й злилися до купки. Вітер дубом хитає, Вітер дубом хитає, Вітер дубом хитає-хитає, Козак дівку питає. Ой, дівчино, чия ж



Діброва Кохання

Діброва Кохання

Ця зустрiч не перша, але й не остання: Ми йдем по стежинi в дiброву кохання. Нас кличуть розквiтлi суцвiття бузковi, Й краса тополина, i поклик любовi. Приспів: Краса тополина, лiловiсть бузкова. I поклик, i поклик святої




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.