Год
Чому це так виходить, що маєм те, що маєм.
От тільки щось здобули - й одразу все втрачаєм.
Боролись за державу, стояли до загину
Тепер за 30 срібних здаємо Україну
Приспів:
Годі вже мовчати!
Годі вже страждати!
Годі вже стояти на колінах!
Треба нам вставати!
Треба будувати
Власними руками Нашу Україну!
Чекали, що поможуть - та нас всі покидали.
Хотіли так багато - та маємо так мало.
То не чужинців справа творити Україну
То наша є робота на щодень, щохвилину!
Приспів
Вставай, народе, здіймайся із колін!
Згадай, що в світі ти такий один
У тебе гордість, в тебе слава є!
Вставай, боротись треба - бо в нас Вкраїна є!
Приспів (2)
Похожие новости.
Любов Поверне На Сво
Не сіло, не впало, було і пропало, Закохане серце крижиною стало, Так раптом неждано не стало тепла, Любов, що була, мов під кригу пішла. Любов, що була, любов, що була, Любов, що була, мов під
Перехреся Доріг
Лебедина печаль. Осiнь, осiнь мина. Йдуть холоднi дощi. Туга в серцi моїм. А в очах у твоїх ще квiтує весна ...Як же трапилось так, що ми поруч стоїм? Приспiв: Перехрестя дорiг - ми зустрiлись на
Overboard (Live)
Ohh Ohh Hello everybody! It feels like we've been out at sea So back and forth that's how it's seems Whoa and when I want to talk You say to me That if it's meant to
Сам По Соб
Вже не мариться і не мріється Ти ідеш, а мені не віриться Промовчати вслід залишається Бо такі як ти не вертаються Ти ідеш повільно А я зупинити невільна Розведу руками, Що ти робиш з нами? Приспів: Сам по собі Кожен
Все Решено
Эти роли не для нас, не играем мы сейчас Ядовитая, разбитая, убитая я Всё забыто, решено, слёзы высохли давно На пути к новому миру и счастью я. 1 куплет. Все чувства снегом замело, Боль впитала то
