Год
Чому це так виходить, що маєм те, що маєм.
От тільки щось здобули - й одразу все втрачаєм.
Боролись за державу, стояли до загину
Тепер за 30 срібних здаємо Україну
Приспів:
Годі вже мовчати!
Годі вже страждати!
Годі вже стояти на колінах!
Треба нам вставати!
Треба будувати
Власними руками Нашу Україну!
Чекали, що поможуть - та нас всі покидали.
Хотіли так багато - та маємо так мало.
То не чужинців справа творити Україну
То наша є робота на щодень, щохвилину!
Приспів
Вставай, народе, здіймайся із колін!
Згадай, що в світі ти такий один
У тебе гордість, в тебе слава є!
Вставай, боротись треба - бо в нас Вкраїна є!
Приспів (2)
Похожие новости.
Самый Замечательный (feat. Царь)
Пой Beby пой пой... Мы выше чем вы и намного дальше, Скоро ты меня увидишь на новой тачке. В ладонях баксы и на дугах бим бим чеу, Я заредил рэп слышишь klik klyak beng Царь
Оттепель
Хорошо было, плохо ли, В синем платье "горохами" Приходила милая по ночам. Верил, что откроет все двери К свету твоя печаль. Верил, что откроет все двери К свету твоя печаль. Знать, в апреле гроза нова, Вот и мы
Любовь И Ненависть
Снова нет вестей, И с Бога нам не вымолить и строчки, Не найти чернил. Мир теперь ничей, Мы держим оборону в одиночку Из последних сил. Сверху вниз Смотрит небо в отражение страниц, Мы с тобой в одной вселенной
Зима
Зима, зима, зима, на вікнах іній. На серці радість, радість моя і печаль. Зробилися ми єдиним цілим, Та розминулися шляхи, на жаль. Буває знаю, вірю я так сталось, Що ми не поруч, разом нас нема. І
Рідна Мова
Одною мовою одвік всі люди плачуть. Одною мовою сміється всенький світ. Та як любов і гнів улити в спів гарячий? Лиш рідна мова дасть тобі на те одвіт. Приспів: Коли ж уже не плачеш ти
