Шум
Шум
Шум і тепер мало що значить...
Заснути, не бачити - значить не чути. Не відчувати, як хтось помирав
В передосіннім морознім світанні.
А ти все говориш про те, що все добре:
Фіранки на вікнах, безлюдно в партері
Та шум і тепер мало що значить,
Хоч б’ються із вітром не замкнені двері.
Шум і тепер мало що значить...
Слова шелестять наче листя осіннє. Вуха стулити, бо хтось помирає
Весною, і літом, і в передосінні!
Ти наче не чуєш, що падає небо
І вже не потрібно людей та партнерів!
Закінчилась п’єса давно і банально,
Де сенсом єдиним - не замкнені двері.
Шум і тепер мало що значить...
Заснути б, не бачити б, вас "мої рідні". Та чую, що знову хтось помирає
На передостанньому з видимих рівнів!
Не замовкай! Бо не буде вже добре!
Фіранки, етери, партери, гетери...
Цей шум і тепер мало що значить:
То ж прошу замкнути прочинені двері...
Похожие новости.
![Все, Что Я Хочу](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Все, Что Я Хочу
Каждый день приближает час «ч», В каждом праве сургуч да печать. Я мечтал быть мишенью в луче, Но не видел , за что умирать. Между левым и правым крылом Мое
![Зима](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Зима
Приспів: Прийшла зима і білим холодом і сніжним килимом на життя Прийшла зима холодним дотиком і заморозила почуття Прийшла зима, вітри на заході і крига на воді, зима Прийшла зима і теплі спогади у
![Kiss & Tell](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Kiss & Tell
(Yeah, j-j-j-j-b, yeah, whoa oh, whoa noo.) Now I can see it girl, You aint gotta say nothing, Your lips are calling me, Like they wanna do something, I feel the chemistry, Yeah you're into me, A
![Если](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Если
На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. На-на на-на на-на, На-на на-на на-на, На-на на-на на-на. На-на. Если ты мне скажешь, я вернусть однажды Дождиком нежданным, желтою листвой. Если ты мне скажешь, хоть полслова даже, Я
![Se Ti Vedesse Mamma](/assets/files/thumbnails/b081cb457_120x90.png)
Se Ti Vedesse Mamma
coro:Ma se ti vedesse mamma! Biagio:Che co,che cosa direbbe? coro:Ma se ti vedesse mamma! Biagio:Che co,che cosa direbbe? coro:Ma se ti vedesse mamma! Biagio:E dai,dai... E cambiati veloce...ti sto aspettando dai! E vestiti da donna...sarebbe anche ora! coro:Ma