Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Сніг Під Ніж

В рубрике: Тексты песен — 29.06.2012

Сніг під ніж
Знову
Починається тисячний день
Чужі змови
Проти надто близьких їм людей
Стоїш змоклий
Над землею не видно тіней
Свої ноти
Запиваєш холодним мате

Матерія неба
Форма дерев
Знаходять всередині поділки тижнів
Питати не треба
Все просто і дивно
Чому я не бачу у собі себе

Перервані кроки
Недоспаний день
Холодне залізо заковане в хвилі
Не пробуй сказати
Я й так розумію
Чому я знаходжу в собі лиш тебе

Ніч не втече з самого ранку
Плече втомлене
Нести своє зранене
Снами пошматоване небо
А ти знаєш все
Карти розшифровані
Тільки забуваєш
Що встати не готові ми

З сну дурні фрази
Заплітають язик
Знову сніг під ніж ляже
Навіть слід від вчорашнього зник
Я вже знаю
Він до мене холодної звик
Він до мене гадає що звик


Похожие новости.


Казачка

Казачка

Я песен спел немало, объездил всю страну. Ну вот пора настала мне спеть еще одну. В густой траве горячей, в полынной тишине Мне встретилась казачка, как будто бы во сне. ПРИПЕВ: Казачка, казачка, гибкая



It’s All In The Game

It’s All In The Game

Many a tear has to fall But it's all in the game All in the wonderful game That we know has love. You have words with him And your future's looking dim But these things Your heart



Полосы

Полосы

И снова стёрты грани. Ещё вчера весь мир был у тебя в кармане, Но рай уже занят. Щука-сука исполняет не твои желания. Знаешь, день настанет. Не надо громких слов, фейерверков на прощание, Просто: "До свидания!". Всё будет



Мой Стиль

Мой Стиль

Чё вы от меня хотите, не чего я не пойму Люди говорят что я пишу одну хуйню Это вам не руки вверх Это вам не фактор 2 Это мой стиль, это мой стайл, это



Батькова Пісня

Батькова Пісня

Якраз заходив падолист... Тобі б ще з нами бути й жити, А ти зів’яв, як жовтий лист, І небесам подавсь служити. Без тебе двір наш став пустий І постаріла наша хата. Без тебе став я сам




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.