Там, Де Нас Нема
Там, там, там, тільки там, де нас нема,
Там, не падає зима,
Тільки там, тільки там, де нас нема, з неба!
Там, там, там, тільки там, де нас нема,
Там не падає вона,
Тільки там, тільки там, де нас нема й не треба!
Там, там, там, тільки там, де нас нема,
Ходять всі на головах,
Тільки там, тільки там, де нас нема,
Ходять всі на головах
І питаються у нас: "Де ви є? Де ви є?"
Приспів:
Скажи мені, чому не можу
Я-а-а...
Я почую голос твій (3)
Я-а-а...
Похожие новости.
Black And Yellow
[Wiz Khalifa - Intro] Yeah ah ha you know what it is Black and yellow, black and yellow Black and yellow, black and yellow (repeated) [Chorus] Yeah ah ha, you know what it is everything I do, I
New Moon On Monday
Shake up the picture the lizard mixture With your dance on the eventide You got me coming up with answers All of which I deny I said it again Could I please rephrase it Maybe I
Чи Тобі Не Жаль
Треба двійко осідлати І до неї мандрувати І до неї мандрувати Я садойком походжаю І так собі я думаю Що далеко милу маю Треба двійко осідлати І до неї мандрувати І до неї мандрувати Ти місяцю світи
Страшный Сон
Ложусь спать и просыпаюсь не оттого, что светит солнце. Хочу сказать нашу басню, рвётся нить мысли тонкая. Громкая музыка перегружает перепонки, И оставляя лишь кумарный смех той чарующей девчонки. Вроде бы просто всё, но
New Angels Of Promise
New angels of promise (do do do do) We despair We are the dead dreams (oh ho ho ho) We take the blame Take us to the edge of time Take us to the edge
