Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

All The Love I Have Inside

В рубрике: Тексты песен — 12.10.2012

When I wake up in the morning she is there,
With her sleepy smile and a long night of windy hair,
And when I hold her close beside me,
Well it feels so good,
That I'd like to stay here all day long,
If there's a way that I could;

And when we go downstairs and start off onto the day,
Just one more cup of coffee, and I'm on my way,
We may not have perfection,
But we're halfway there,
And I know it's sentimental,
But I just wanted to say,
That all the love I have inside me is for you,
All the love I have inside me is for you,
All the love I have inside me is for you;
And when I've had a heavy day and I'm going home,
She gives me time if she sees I want to be alone,
Ah but when the evening's over,
And we go to bed,
Here comes the same old feeling,
It's like a song in my head,
Well all the love I have inside me is for you,
All the love I have inside me is for you,
All the love I have inside me is for you;
Here's my love song to you, you...


Похожие новости.


Avant Qu’elle Parte

Avant Qu’elle Parte

Insens?, insensible, tu l'aimes mais pourtant tu la fuis Insens?, insensible, tu l'aimes mais pourtant tu la fuis Doomam's Pardonne-moi pour tes insomnies ? r?p?tition Pardonne-moi pour le files d'attentes, tes clashs ? l'inspection Pardonne-moi



Sheepdog

Sheepdog

I aim at the first one who'll dare to stand still Oh Lord, you're tension is making me ill You've got no friends in your home, you'll got no family stone You can't



Колыбель

Колыбель

Спи младенец мой прекрасный. Баю баюшки баю, Тихо смотрит месяц ясный в колыбелечку твою, Спи глазок,



Cos? Presto No (Live)

Cos? Presto No (Live)

Ti vedo donna da qui mi devi parlare dai raccontami Due occhi che dentro i miei si lasciano andare un po' Arrivata la fine di una storia che ha dato e che



Пилот 12-45

Пилот 12-45

12-45 - мой номеp на кpыле, И свой полет сегодня я подаpю тебе. И те, что не смогy слова сказать я сам, Тебе напишет в небе мой аэpоплан. Кpyтится быстpо пpопеллеp, сталью блестит фюзеляж. Там,




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.