Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Можеш Дал

В рубрике: Тексты песен — 28.08.2012

Це буде тільки сюжет для неспокійних планет
Що були поряд і не зійшлися
Здавалось ніби, однак, один у небі маяк
Для сентиментів немає місця

Приспів:
Можеш далі казати, що сама я знала
Можеш більше не говорити, якщо навіщо
Не цікаво мені на що я маю право
Окрім тебе нічого зараз мені не треба

Слова свої на замок і почуття у кулак
Тепер я більше мовчати буду
Я порахую до трьох, я починаю на "раз"
На слові "три" я тебе забуду

Приспів (2)

Ти далі "номер один" у хіт-параді думок
Я до кінця відіграю точно
Хай буде сумно мені, хай буде весело, щоб
Ти міг піти, якщо дійсно хочеш

Приспів (2)


Похожие новости.


Ти Згасаєш

Ти Згасаєш

Обійма тебе холод, чуєш подих із неба, Підіймаєш свій погляд - хтось літає без тебе... Незгасаючий спогад, зачинити в раз двері Не дозволить й дорога в небо кличе до себе... Приспів: Ти згасаєш, ти згасаєш



Gold

Gold

Twilight in my Eye, then I can see for seven million miles Twilight in my eye tonight Dreams become clear, the fog gets thicker every time I inhale Stars look the same to



Вязки (feat. Баста)

Вязки (feat. Баста)

Guf: Если они меня все-таки привяжут к этой железной кровати, Я наконец-то смогу послать все к чертовой матери. Не окажу сопротивления, закрою глаза и вытяну ноги. Но не протяну, наверное, - к сожалению многих. Попрошу



I Wish That They’d Sack Me

I Wish That They’d Sack Me

Six in the morning don't want to wake Sun laying low and the world sleeping late Hate like the river runs heavy and deep Oh I wish that they'd sack me and leave



Вокруг Шум

Вокруг Шум

Пока кто-то там шёпотом где-то там дисит, Вот эта босота к нам за кулисы Прёт. Это так, а мы впятером То в Сибири где-то, то где-то под Питером. Пейте ром в кругу друзей ваших




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.