Велике Діло (ну то й що?)
Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...
Велике діло!
Велике діло, ну то й що?
Похожие новости.
Countdown
Well it's 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 Countdown Countdown times I tried to Make you mine, cryin' out Countdown times I tried to Tried to make you mine Well my heart goes
Quitter (with D12)
[Eminem] Yo.. I dedicate to this.. to yo.. [imitating Slick Rick] To all my fans, keepin y'all in health Let's tell this Whitey Ford to go fuck himself Cause it's cruel when you cause a
Я Забув!
Я не розумію, що відбувається!.. А хто розуміє нехай скаже! Я забув, я забув, ким я став і ким я був! Я не розумію де я і що відбувається!.. Я забув, я забув, ким
Напиши Мне
Как тот невидимый поток По рукам несущий ток Течет во мне любви река К небу через берега Ловлю по каплям этот свет И тебе шепчу в ответ Мне мало неба и земли Без твоей любви Пр. Напиши мне только
What’s On My Mind
I can't have this conversation Without lots of reservations on the line If there's a way to slip around it Then I'm bound to get around it one more time Honey you are so
