Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Велике Діло (ну то й що?)

В рубрике: Тексты песен — 06.08.2012

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...

Велике діло!
Велике діло, ну то й що?


Похожие новости.


Countdown

Countdown

Well it's 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8 ,9 Countdown Countdown times I tried to Make you mine, cryin' out Countdown times I tried to Tried to make you mine Well my heart goes



Quitter (with D12)

Quitter (with D12)

[Eminem] Yo.. I dedicate to this.. to yo.. [imitating Slick Rick] To all my fans, keepin y'all in health Let's tell this Whitey Ford to go fuck himself Cause it's cruel when you cause a



Я Забув!

Я Забув!

Я не розумію, що відбувається!.. А хто розуміє нехай скаже! Я забув, я забув, ким я став і ким я був! Я не розумію де я і що відбувається!.. Я забув, я забув, ким



Напиши Мне

Напиши Мне

Как тот невидимый поток По рукам несущий ток Течет во мне любви река К небу через берега Ловлю по каплям этот свет И тебе шепчу в ответ Мне мало неба и земли Без твоей любви Пр. Напиши мне только



What’s On My Mind

What’s On My Mind

I can't have this conversation Without lots of reservations on the line If there's a way to slip around it Then I'm bound to get around it one more time Honey you are so




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.