Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Велике Діло (ну то й що?)

В рубрике: Тексты песен — 06.08.2012

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...

Велике діло!
Велике діло, ну то й що?


Похожие новости.


Silver Mantis

Silver Mantis

Seito lived in the canyon of the dragons Sashiko lived in the valley of the moon They met along the highway to Aomeri where danger in the forest loomed Shashiko dressed in



Неба Мало (feat. Дмитрий Климашенко)

Неба Мало (feat. Дмитрий Климашенко)

Два ноль два, тишина и холодный ветер По бульвару одна, может кто ответит Сотни несказанных фраз (Сотни несказанных фраз) Все что осталось от нас Нам с тобой на двоих было неба мало Каждый час, каждый



Up All Night

Up All Night

[Drake:] Kush rolled, glass full, I prefer the better things Niggas with no money act like money isn't everything I'm having a good time, they just trying to ruin it Shout out to the



Believe

Believe

Even when the thunder and storm begins I'll be standing stong like a tree in the wind Nothing is gonna move this mountain or change my direction Im falling off the sky and



Hard Row

Hard Row

If you wanna go and leave your man Go on, I'll understand But then the night gets dark, all is still Pray for me, I know you will Hard row to hoe all by




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.