Велике Діло (ну то й що?)
Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...
Велике діло!
Велике діло, ну то й що?
Похожие новости.
Карпати-блюз
В серпневу ніч дерев скрипучі голоси Розвіють сни, невдаху виженуть на дах Йому в волосся вчепляться вітри І він підвість зелені очі до гори Туди, де чорна - Черемош ріка Руйнує тишу скелі береги Тече скрізь
No Tengo Temor
No siento temor si tengo que irme porque de morirme no siento temor ya no llores mas amor ya no llores porque te prometo que regresare Yo soy un soldado en pu?a palabras y sigo buscando no siento temor Cantando se meva la
Я Родился В Москве
1. Здесь когда-то был мой переулок родной, Продавцы торговали цветами, Как всегда по весне, когда небо ясней И на сердце покой. А теперь, боже мой, по планете иной, Где вокруг зацветают рекламы, Я шагаю, как будто
Поліна
Бекхем, він грає, кажеш, - інші не дуже Джастін, він може наревіти калюжу Як раптом шось, то Брюс усіх порятує У всіх тату є, це я так констатую Трапляються ж комусь казкові герої А в
My Mind Is Ramblin’ (Reprise)
My mind is ramblin' From place to place Tell me, tell me What must I do? Yeah-hee yeah-hee Yeah-hee yeah~aww Hahh-hahh Ahh~ahh~ahh~ahh Ahh~ahh Ahh~ahh~ahh~ahh I been love Been love for a long time With you baby Gimme your hand, yeah Say you love me Say
