Велике Діло (ну то й що?)
Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...
Велике діло!
Велике діло, ну то й що?
Похожие новости.
Прилетіла Ластівочка
Прилетіла ластівочка Сіла собі край віконця. Та й зачала
Cвадебная Песня
никогда я не был так близко к облакам к бесконечной печали или небо становится низким или выше от боли мы стали никому я уже не доверю почему я так горько грущу я шагами вселенную мерю и как
That’s More Like It
When I wanted you, you did not reciprocate When I needed you, you would always show up late But things have changed, and I've got the upper hand You can run and I've
Песня О Сумашедшем Доме
Сказал себе я: брось писать,- Но руки сами просятся. Ох, мама моя родная, друзья любимые! Лежу в палате - косятся, Не сплю: боюсь - набросятся,- Ведь рядом - психи тихие, неизлечимые. Бывают психи разные - Не буйные,
Той Світ Не Твій
Не-не-не-не-не не прийду Я вже знаю, що ти мені розкажеш До-до-до-до друзів піду Вони скажуть те, що ти не скажеш Може треба не так Може треба тихіше та спокійніше Але я без подяк Мені треба щось більш
