Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Велике Діло (ну то й що?)

В рубрике: Тексты песен — 06.08.2012

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...

Велике діло!
Велике діло, ну то й що?


Похожие новости.


Прилетіла Ластівочка

Прилетіла Ластівочка

Прилетіла ластівочка Сіла собі край віконця. Та й зачала



Cвадебная Песня

Cвадебная Песня

никогда я не был так близко к облакам к бесконечной печали или небо становится низким или выше от боли мы стали никому я уже не доверю почему я так горько грущу я шагами вселенную мерю и как



That’s More Like It

That’s More Like It

When I wanted you, you did not reciprocate When I needed you, you would always show up late But things have changed, and I've got the upper hand You can run and I've



Песня О Сумашедшем Доме

Песня О Сумашедшем Доме

Сказал себе я: брось писать,- Но руки сами просятся. Ох, мама моя родная, друзья любимые! Лежу в палате - косятся, Не сплю: боюсь - набросятся,- Ведь рядом - психи тихие, неизлечимые. Бывают психи разные - Не буйные,



Той Світ Не Твій

Той Світ Не Твій

Не-не-не-не-не не прийду Я вже знаю, що ти мені розкажеш До-до-до-до друзів піду Вони скажуть те, що ти не скажеш Може треба не так Може треба тихіше та спокійніше Але я без подяк Мені треба щось більш




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.