Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Велике Діло (ну то й що?)

В рубрике: Тексты песен — 06.08.2012

Всі лізуть вище, лізуть вгору, спробуй, може й ти,
І то не сором, ніякий не бруд – таке робити,
Бо смерть лікується погано – так завжди було,
І всі шукають, як їм вижити...

Велике діло!
Велике діло, ну то й що?


Похожие новости.


Верю

Верю

Я смотрю на небеса - слышу птичьи голоса... Знаю, что ты где-то рядом, но не можешь мне о том сказать! Это травы и цветы, это лучик красоты! Если я во что-то верю в



You Do It

You Do It

You don't have to say I love you everyday You do it And you don't have to try To keep me satisfied You do it Look what you have done You're the only one Who can take me



Underdog

Underdog

Yeah Man (Aye) You already know what it is (Aye) Trey called Trigga (Aye) Aye man (Aye) Show them why you rappin homie (Aye) Look [Chorus] I aint never been nothin but a underdog And I aint gonna



Props & Mayhem

Props & Mayhem

Self medicate While they sleep, we let the night chase Evil things away And we're like animals homesick from shows We've got to kill everything before the night gets wasted Maybe it's seem so strange But



Playing With Uranium

Playing With Uranium

In for an evening Of light entertainment And who would believe you Could worry the neighbours? Come on over to my place Playing with uranium If it blows up in your face See you on the other




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.