Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

У Ночі (feat. Тартак & Угар)

В рубрике: Тексты песен — 01.11.2012

$ir G:
Останній промінь сонця зламався о віконце
Невимиті бокали залишилися в мийці.
До того вже були: кіно, віно без доміно
Ось нарешті з’явилася вона у кімоно.
З душу вийшла, двері зачинила,
На підлогу повалила, мої губи майже з’їла.
Я мріяв бути зверху, але вийшло інакше,
Хоча не варто скиглити - все було як найкраще!

Rain:
Вже потім зрозумів: щось діється не так,
Коли як у ВІА Гри дійшли до спроби номер п’ять.
Якщо-б прийняти вищезгаданий продукт,
Тоді-б було можливо спробувати кожний кут.
А так гадав: чи доживу до ранку,
Чи зможу побачити якусь іншу громадянку?
Коли-ж нарешті скінчиться цей терор?
Напевно в неї сексуальний голодомор.

Борода:
Треба рвати кігті, доки ще не пізно
Замки руками на дверях відкриваю злісно.
Сходами вниз біжу у чому мати народила
Нарешті на свободі, неначе вітер в крилах.
З останніх сил застрибаю в таксі.
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів (4х):

Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Що люди роблять...

Сашко Положинский:
Забомбити об’єкт - поставлено завдання,
Але, чи вдасться це зробити - то ще яке питання.
Велика сіра споруда засинає потворною,
Та зранку має прокинутись різнокольоровою.

До справи беруться професійні вандали,
Які вже не одну стіну вщент розмалювали.
Адже зброя в них не бомби, не фаустпатрони,
А звичайні різнобарвні балони.

В охороні об’єкту чергує дід Микита,
Який ще досі не злапав жодного бандита.
Влаштував собі дзота із собачої буди,
Бо собачку Рябка вбили “добрі люди”.

І ось бачить Микита: повзуть якісь зарази.
То бандити!” – зрозумів хоробрий дід відразу.
Добряче прицілився і давай стріляти
По тих хлопцях, що просто хотіли малювати.

Що поробиш ? Митцям не минути злої долі:
Поприносили додому повні дупи солі.
А справжні злодюги, тим часом, з іншого боку
Винесли добра з об’єкту так собі нівроку.

Нема у цьому світі правди, як про неї не кричи...
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів (4х):

$ir G:
Спочатку починається все дуже благородно
На свято зібратись – це цілком природно.
Потім оберти набирають і квасять до упору
Доки пики не розпухнуть від передозу.
Столи перевертають і падають в салат,
Телевізори ламають і шибки на підлогу летять.
Реве та й стогне магнітофон широкий
Сусідам б’є по голові біт посеред ночі.

Rain:
Хтось в туалеті зачинився і воду на підлогу л’є,
А хтось туди не встиг і на балконі вже блює.
«Відчинить, міліція!» А ми вас не звали!
Барикади споруджуємо посеред зали.
Двері вишибають у масках гурт захвату,
Свято скінчилося наручниками ззаду.
В «мавпенятник» всіх кидають штабелями
І безкоштовна екскурсія знайомими місцями.

Борода:
У райвідділку майор бланк паперу дістає,
А на питання хтось йому необачно в очі рже.
Отже всі у камері сидять поруч із бомжами
Ніхто навіть не міг передбачити такої драми.
Ще певний час нам не побути на самоті:
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів.


Похожие новости.


Пусть Вам Повезет В Любви

Пусть Вам Повезет В Любви

Пусть вам повезёт в любви, Вы не бойтесь, не глазлива я. Просто я была счастливая, А счастливы ли Вы? Всё проходит, но любовь У меня была красивая. И я хочу, - Пусть Вам повезёт в любви. И я



Сука Иуда

Сука Иуда

Как узнал про Лёньку Финта, так в глазах стало темно… Как на прошлой на субботе на десятом километре от дороги кольцевой, Хоронили люди Лёньку, короля московских улиц и за гробом его шли



Москва Слезам Не Верит

Москва Слезам Не Верит

Из Америки, мама, Я письмо тебе шлю, У меня все нормально, Здесь я кум королю, Водка есть и закуска, Есть с кем жить, И с кем спать, Только не с кем по-русски, (2 раза) Как в Москве поболтать. Припев: А



The One That Got Away

The One That Got Away

Summer after high school, when we first met We make-out in your Mustang to Radiohead And on my eighteenth birthday, we got matching tattoos Used to steal your parents liquor and climb to the roof Talk



Der Schandfleck

Der Schandfleck

Ein Kranker reicht dir seine Hand und du siehst ihn nicht einmal an. Er ist sogar mit dir verwandt, angeekelt denkst du daran. Hinter vielen Mauern, hinter Gittern, durch das Tor kann er allein nicht




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.