Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

У Ночі (feat. Тартак & Угар)

В рубрике: Тексты песен — 01.11.2012

$ir G:
Останній промінь сонця зламався о віконце
Невимиті бокали залишилися в мийці.
До того вже були: кіно, віно без доміно
Ось нарешті з’явилася вона у кімоно.
З душу вийшла, двері зачинила,
На підлогу повалила, мої губи майже з’їла.
Я мріяв бути зверху, але вийшло інакше,
Хоча не варто скиглити - все було як найкраще!

Rain:
Вже потім зрозумів: щось діється не так,
Коли як у ВІА Гри дійшли до спроби номер п’ять.
Якщо-б прийняти вищезгаданий продукт,
Тоді-б було можливо спробувати кожний кут.
А так гадав: чи доживу до ранку,
Чи зможу побачити якусь іншу громадянку?
Коли-ж нарешті скінчиться цей терор?
Напевно в неї сексуальний голодомор.

Борода:
Треба рвати кігті, доки ще не пізно
Замки руками на дверях відкриваю злісно.
Сходами вниз біжу у чому мати народила
Нарешті на свободі, неначе вітер в крилах.
З останніх сил застрибаю в таксі.
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів (4х):

Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Що люди роблять...

Сашко Положинский:
Забомбити об’єкт - поставлено завдання,
Але, чи вдасться це зробити - то ще яке питання.
Велика сіра споруда засинає потворною,
Та зранку має прокинутись різнокольоровою.

До справи беруться професійні вандали,
Які вже не одну стіну вщент розмалювали.
Адже зброя в них не бомби, не фаустпатрони,
А звичайні різнобарвні балони.

В охороні об’єкту чергує дід Микита,
Який ще досі не злапав жодного бандита.
Влаштував собі дзота із собачої буди,
Бо собачку Рябка вбили “добрі люди”.

І ось бачить Микита: повзуть якісь зарази.
То бандити!” – зрозумів хоробрий дід відразу.
Добряче прицілився і давай стріляти
По тих хлопцях, що просто хотіли малювати.

Що поробиш ? Митцям не минути злої долі:
Поприносили додому повні дупи солі.
А справжні злодюги, тим часом, з іншого боку
Винесли добра з об’єкту так собі нівроку.

Нема у цьому світі правди, як про неї не кричи...
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів (4х):

$ir G:
Спочатку починається все дуже благородно
На свято зібратись – це цілком природно.
Потім оберти набирають і квасять до упору
Доки пики не розпухнуть від передозу.
Столи перевертають і падають в салат,
Телевізори ламають і шибки на підлогу летять.
Реве та й стогне магнітофон широкий
Сусідам б’є по голові біт посеред ночі.

Rain:
Хтось в туалеті зачинився і воду на підлогу л’є,
А хтось туди не встиг і на балконі вже блює.
«Відчинить, міліція!» А ми вас не звали!
Барикади споруджуємо посеред зали.
Двері вишибають у масках гурт захвату,
Свято скінчилося наручниками ззаду.
В «мавпенятник» всіх кидають штабелями
І безкоштовна екскурсія знайомими місцями.

Борода:
У райвідділку майор бланк паперу дістає,
А на питання хтось йому необачно в очі рже.
Отже всі у камері сидять поруч із бомжами
Ніхто навіть не міг передбачити такої драми.
Ще певний час нам не побути на самоті:
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!

Приспів.


Похожие новости.


Идеальный Мир

Идеальный Мир

Я хочу теплоты, красоты, полноты этой жизни, Я хочу, чтобы ты каждый час, каждый миг был со мной. Я хочу, чтобы все о тебе, о любви были мысли. Я хочу, чтобы ты жил



Watching The World

Watching The World

Pass me the bottle, pass me the wine, Open your throttle, and I'll drive you right out of your mind, Watching the waves, watching the sky, I'm just sitting down here by the



Горилка

Горилка

Я сама недавно в городе была Зашла под вечер к другу по делам. Он налил мне не шампанского, вина Я подавилась - химия одна. Припев 2 раза А горилка - це горилка, А горилка - цэ



The Story Of Us

The Story Of Us

I used to think one day we'd tell the story of us, How we met and the sparks flew instantly, People would say they're the lucky ones. I used to know my place



Я України Син

Я України Син

Я сприймаю немов нагороду Це співзвуччя добра і краси, Що нащадок вкраїнського роду, Що Вкраїни коханої син, Що вкраїнська усміхнена мати На світ Божий родила колись, Що Поділля, Полісся й Карпати В долі власній моїй обнялись. Приспів: Я України




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.