У Ночі (feat. Тартак & Угар)
$ir G:
Останній промінь сонця зламався о віконце
Невимиті бокали залишилися в мийці.
До того вже були: кіно, віно без доміно
Ось нарешті з’явилася вона у кімоно.
З душу вийшла, двері зачинила,
На підлогу повалила, мої губи майже з’їла.
Я мріяв бути зверху, але вийшло інакше,
Хоча не варто скиглити - все було як найкраще!
Rain:
Вже потім зрозумів: щось діється не так,
Коли як у ВІА Гри дійшли до спроби номер п’ять.
Якщо-б прийняти вищезгаданий продукт,
Тоді-б було можливо спробувати кожний кут.
А так гадав: чи доживу до ранку,
Чи зможу побачити якусь іншу громадянку?
Коли-ж нарешті скінчиться цей терор?
Напевно в неї сексуальний голодомор.
Борода:
Треба рвати кігті, доки ще не пізно
Замки руками на дверях відкриваю злісно.
Сходами вниз біжу у чому мати народила
Нарешті на свободі, неначе вітер в крилах.
З останніх сил застрибаю в таксі.
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Приспів (4х):
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Що люди роблять...
Сашко Положинский:
Забомбити об’єкт - поставлено завдання,
Але, чи вдасться це зробити - то ще яке питання.
Велика сіра споруда засинає потворною,
Та зранку має прокинутись різнокольоровою.
До справи беруться професійні вандали,
Які вже не одну стіну вщент розмалювали.
Адже зброя в них не бомби, не фаустпатрони,
А звичайні різнобарвні балони.
В охороні об’єкту чергує дід Микита,
Який ще досі не злапав жодного бандита.
Влаштував собі дзота із собачої буди,
Бо собачку Рябка вбили “добрі люди”.
І ось бачить Микита: повзуть якісь зарази.
То бандити!” – зрозумів хоробрий дід відразу.
Добряче прицілився і давай стріляти
По тих хлопцях, що просто хотіли малювати.
Що поробиш ? Митцям не минути злої долі:
Поприносили додому повні дупи солі.
А справжні злодюги, тим часом, з іншого боку
Винесли добра з об’єкту так собі нівроку.
Нема у цьому світі правди, як про неї не кричи...
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Приспів (4х):
$ir G:
Спочатку починається все дуже благородно
На свято зібратись – це цілком природно.
Потім оберти набирають і квасять до упору
Доки пики не розпухнуть від передозу.
Столи перевертають і падають в салат,
Телевізори ламають і шибки на підлогу летять.
Реве та й стогне магнітофон широкий
Сусідам б’є по голові біт посеред ночі.
Rain:
Хтось в туалеті зачинився і воду на підлогу л’є,
А хтось туди не встиг і на балконі вже блює.
«Відчинить, міліція!» А ми вас не звали!
Барикади споруджуємо посеред зали.
Двері вишибають у масках гурт захвату,
Свято скінчилося наручниками ззаду.
В «мавпенятник» всіх кидають штабелями
І безкоштовна екскурсія знайомими місцями.
Борода:
У райвідділку майор бланк паперу дістає,
А на питання хтось йому необачно в очі рже.
Отже всі у камері сидять поруч із бомжами
Ніхто навіть не міг передбачити такої драми.
Ще певний час нам не побути на самоті:
Якби ви знали паничі, що люди роблять у ночі!
Приспів.
Похожие новости.
Bad Influence
[Chorus One] {Just pull the plug!} People say that I'm a bad influence I say the world's already fucked, I'm just addin to it They say I'm suicidal, teenagers' newest idol {c'mon!} C'mon do as
Дискомалярия
Мальчишки и девчонки, а также их родители Про Дискомалярию послушать не хотите ли Мама Мия, Дева Мария, Санта-Лючия, что за истерия Новая эпидемия, бедная Россия До нее добралась дискомалярия Как это? Кто это? Никто не
Anthem ’84
If you're looking for a fighter who'll defend you And love you for your freedom I'm your man And I ain't gonna leave you for the crazy things you're doin' But don't ask
Совість
Совість не дала І не дозволила Кинути образу, Брудні свої похоті Добре вимила, І одразу, одразу... Зірветься терпець На дрібні часточки, Хто ж їх позбирає? Хто ж бо із людей Зробить квіточки, І поливає, поливає... Приспів: Совість, я тебе знаю, Совість, дай відпочить, Совість, я
Огонь Вавилона
Он приходит, когда к этому никто не готов Старомодно учтив, как в фильмах тридцатых годов Искать его бессмысленно, как иголку в стогу У нас с ним есть одно неоконченное дело
