Включаю PLAY
ПРИСПІВ:
Включаю і PLAY,
не має проблем,
не має нікого,
тільки двоє!
Багато тепла,
все множу на два,
моє кохання
на сьогодні.
Я лечу у небо,
твоє небо,
дихаю піснями,
знаю ти -
такий гарячий,
бо знову бачиш,
ту, що загубилась.
Не треба більше сліз,
не треба більше болю,
а тільки голос твій, що знов мені говорить:
"Чекаю, бажаю,
так відчуваю!"
ПРИСПІВ:
Я- жива!
Я ,як на долоні,
мов у полоні,
ловиш моє серце,
знаю ти -
мене тримаєш,
не відпускаєш,
так ніжно обіймаєш!
Не треба більше сліз,
не треба більше болю,
а тільки голос твій,
що знов мені говорить:
"Чекаю, бажаю,
так відчуваю!"
ПРИСПІВ:(2)
Похожие новости.
Jungle Fever
[intro] Ehhh Wyclef with Pitbull, the clubs ain't safe tonight [Chorus - Wyclef] Mamacita so nice to meet ya, You drunk off that rum, You shouldn't drive tonight, Give me the key to that beemer, She looked at me
You Got Me
You got the swing I got the front porch I got the bumble You got the bee When you get the blues I got the rhythm baby I got you You got me When it's raining You're my umbrella When
Like A Hobo
I've always known Since I was a young boy In this world, everything's as good as bad Now my father told me always speak a true word And I have to say that is the best advice
За Буйки
Это было как сон, только наяву: Обошлись без вопросов про "Как дела?", Я не думал, что так далеко за буйки заплыву, Стойка бара желающими полна. Обменялись приветами, как начать? Суета заболела и умерла. Ты сказала "Ничей",
Эй Ты (feat. MC HeLP)
Эй ты ты должен слышать это Эй ты ты должен слышать это Эй ты ты должен слышать это Эй ты ты должен слышать это Эй ты ты должен слышать это Эй ты ты должен слышать
