Включаю PLAY
ПРИСПІВ:
Включаю і PLAY,
не має проблем,
не має нікого,
тільки двоє!
Багато тепла,
все множу на два,
моє кохання
на сьогодні.
Я лечу у небо,
твоє небо,
дихаю піснями,
знаю ти -
такий гарячий,
бо знову бачиш,
ту, що загубилась.
Не треба більше сліз,
не треба більше болю,
а тільки голос твій, що знов мені говорить:
"Чекаю, бажаю,
так відчуваю!"
ПРИСПІВ:
Я- жива!
Я ,як на долоні,
мов у полоні,
ловиш моє серце,
знаю ти -
мене тримаєш,
не відпускаєш,
так ніжно обіймаєш!
Не треба більше сліз,
не треба більше болю,
а тільки голос твій,
що знов мені говорить:
"Чекаю, бажаю,
так відчуваю!"
ПРИСПІВ:(2)
Похожие новости.
Once In The Morning
Just once in the morning Once in the evening Just once in the morning Once in the evening Ooh, baby Just once in the morning Once in the evening Once in the morning Once in the evening That'll be
City Of Roses
In the city of, roses Streets lined with red brick, and green branches Weren't rainy days that might seem bleak Our rain is the paint that makes the land lush and the folks
Пісня Серця
Я до тебе йшов усе життя. Був той шлях мiй тричi горем битий. З часом, знаю, конем в небуття, Тiльки ти, єдина, будеш жити! Приспів: Пiсня серця, моя доле Україно! Сад вишневий, диво - пiсня солов’їна. Синє
Ластівка
Ластівка щебетала і бриніла крильми. Червоні, білі, рожеві квіти Ще й трави зелені... А жінка у білій хустині несла молоко у відрі З рожевого срібла, загорнуте в сонячні пелени. Хлопчик маленький, зовсім мені не знайомий "Добрий
Снігопад Не Тане!
Ночі коротшають, дні стають довшими, Повітря теплішає і сонечко гріє, А гурт Снігопад ніколи не тане, Гурт Снігопад все більше співає! Ми ніколи не розтанемо, Ми ніколи не будемо мокрими, Ми будемо щодня співати пісню Богу, Ми
