Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Yоkо Sіkоku

В рубрике: Тексты песен — 07.08.2012

Чистоплотна сім`я з 12 чол. живе на острові Sіkоku
Тато, мама, 9 дівчат і молодший хлопчик Yоkо.
Кожного ранку він дивну істоту пас, то був Пегас, японський Пегас
Кожного ранку він їв пластівці, а суші він їв посвятах.

Той день був як всі, Yоkо сидів на камні і їв пластівці.
Грався зі старим Yо-Yо, від прадіда він отримав його,
Сидів… і звичайну для цієї місцини мелодію насвистував.
Та й побачив Міма, який своєю майстерністю виблискував.

Хлопчик Міма полюбив, він навіть не сподівався,
Що Мім його обдурить і дерев`янного вкраде Пегаса.
А наступний ранок біля будинку Yoko із Sіkоku,
Стояв Пегас із вибраним у Міма оком


Похожие новости.


Я Не Беру Трубку

Я Не Беру Трубку

Я не беру трубку… Я не беру трубку… Я не беру трубку… Я не беру трубку – мне не до тебя, Я не беру трубку – мне некогда, да. Прости, но я не отвечу



Все Буде Добре

Все Буде Добре

Я пам’ятаю час, коли лиш починався світ Хто міг, той підіймався та йшов. Ішов собі високо в гори, взявши у похід Свою надію сильну, як любов. Приспів: Що все буде добре Для кожного з нас. Що все



Top Notch

Top Notch

[Pimp C sample of "International Players Anthem":] Top Notch Hoes Get The Most Not The Lesser Top Notch Hoes Get The Most Not The Lesser Top Notch Hoes Get The Most Not The



Латіна

Латіна

День не хоче минати. Це повторюється знов і знов. Дуже хочеться щось почати, але не любов. Ти питаєш мене: "Чи варто?" Відповім: "Не варто, варто, чи не варто? варто, варто, НІ!" Ти питаєш мене, ти



Лечу В Темноту

Лечу В Темноту

Много света Вот что я думаю про темноту Город этот Ярче в своих огнях, чем на свету К ночи слетаются На блеск волшебный садятся Кто-то, а я уже Лечу в темноту И переливаюсь налету Лечу в темноту И переливаюсь налету Все




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.