Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Гетьманський Заповіт

В рубрике: Тексты песен — 13.08.2012

На тернистій історії полі
Ми не знали ні щастя, ні долі,
Лише битви - ятріючі рани,
Лише зради, облуди, обмани.
Ми шукали братерства та згоди,
Щоб єднались, як рівні народи.
Нам клялися: "Навіки ми разом!",
А давали неволі проказу.

Приспів:
Україно, будь зі мною вічно -
В радості, у горі, у журбі.
Україно, ти завжди найвища
І тобі любов моя, тобі.
У сусіда в наймитах не будеш,
Не впадеш у зашморги брехнi.
Україно, б’єшся серцем в грудях,
І живеш безсмертям у мені.

Шлях гетьманський - і радість, і мука,
Клич гетьманів - нащадкам наука,
Заповіт, щоб кріпили родину,
Ту велику родину, Вкраїну.
Щоб ніколи гадюччя розбрату
Не вповзало в оновлену хату,
Щоб козацька, немеркнуча слава
У століттях сіяла яскраво.

Приспів

У сусіда в наймитах не будеш,
Не впадеш у зашморги брехні.
Україно, б’єшся серцем в грудях,
І живеш безсмертям у мені!


Похожие новости.


Кругом Тонирован

Кругом Тонирован

Хули мусора, хули мусора, хули Едем так как ехали, даже в хуй не дули Хули, ну допустим, ремень не пристегнули Я кругом тонирован, значит все в ажуре. Давай как в старом стиле, так мне



Azzuro

Azzuro

Cerco l'estate tutto l'anno e all'improvviso eccola qua. Lei ? partita per le spiagge e sono solo quass? in citt? sento fischiare sopra i tetti un aeroplano che se ne va. Azzurro, il



Будто Как Я

Будто Как Я

я наливаю себе стакан пива, А потом 100 грамм спирта можно еще виски и вино чтобы все видеть криво Убегай подальше гнида,чтоб тебя не было видно У меня щас крыша едет,умерай скотина Почему меня все



In Memory

In Memory

I write this song in memory of The wayward smile The boy we won’t forget The soul you took away from us The river flows The tears that we wept Missing you Is all that needs to



Рождённый Для Битвы

Рождённый Для Битвы

Dezmond: Что же мне делать – один против всех Как поступить и куда мне идти? Я у врага только вызову смех Шансы мои – один к десяти. Тебя, мой друг, не обессудь Хочу с собой я




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.