Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Гетьманський Заповіт

В рубрике: Тексты песен — 13.08.2012

На тернистій історії полі
Ми не знали ні щастя, ні долі,
Лише битви - ятріючі рани,
Лише зради, облуди, обмани.
Ми шукали братерства та згоди,
Щоб єднались, як рівні народи.
Нам клялися: "Навіки ми разом!",
А давали неволі проказу.

Приспів:
Україно, будь зі мною вічно -
В радості, у горі, у журбі.
Україно, ти завжди найвища
І тобі любов моя, тобі.
У сусіда в наймитах не будеш,
Не впадеш у зашморги брехнi.
Україно, б’єшся серцем в грудях,
І живеш безсмертям у мені.

Шлях гетьманський - і радість, і мука,
Клич гетьманів - нащадкам наука,
Заповіт, щоб кріпили родину,
Ту велику родину, Вкраїну.
Щоб ніколи гадюччя розбрату
Не вповзало в оновлену хату,
Щоб козацька, немеркнуча слава
У століттях сіяла яскраво.

Приспів

У сусіда в наймитах не будеш,
Не впадеш у зашморги брехні.
Україно, б’єшся серцем в грудях,
І живеш безсмертям у мені!


Похожие новости.


Holy Spirit

Holy Spirit

[Lead:] Holy Spirit, Holy Spirit,.. we welcome you, We welcome you, in to this place We bless you, we honor, adore you We we welcome you, Lord... we welcome you in to this place [Chorus:] Holy



Твой Свет

Твой Свет

Холод во время лета пришел в сердце мое Ты снова где-то, ты счастье уже не мое. Я уходила, листвой запорошив след. В сердце забыла, уходя, потушить твой свет. Твой свет – искорка в ночи. Твой



Клич Синів Перуна

Клич Синів Перуна

Скажемо "ганьба" сволоті, що вкрала волю На шмат ковбаси промінявши свою долю Та ми зумієм прогнати цю дурну примару Здіймемо руки на славу денного сейтару Прокляття - у воїв хрести на грудях Нехай ватажки не



Эй, Режиссер

Эй, Режиссер

Муз: Н.Тагрин Сл. А.Боголюбов В детстве мне твердили Заниматься надо дочка день и ночь, Ну, а я хочу в кино сниматься, Кто же может мне помочь? Эй, режиссёр - я твой успех, Разве не



Серед Диких Степів

Серед Диких Степів

Серед диких степів, де простори ланів, Там де вітер по полі гуляє. Там в чужій стороні, без рідні, без сім’ї, Молодий партизан умирає. Рідний край він любив і дівчину лишив, І пішов з ворогом воювати. Бо




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.