Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Футбол

В рубрике: Тексты песен — 08.08.2012

Солодко сплю, маю що їсти,
Знаю, де впасти, де сісти
Дивлюсь футбол, хожу по місту,
Й просто гуляю по змісту.

Ти з тих, хто встиг, хто вмів, любив.
Ти з тих, хто міг, хто мав та знав.
І правила всі змінив,
І ніби й нема стіни.

Люблю футбол, спати та їсти,
Можу і впасти і сісти.
Маю слова, щоб відповісти,
Й просто гуляю по змісту.

Ти з тих, хто встиг, хто вмів, любив.
Ти з тих, хто міг, хто мав та знав.
І правила всі змінив,
І ніби й нема стіни.

Ти з тих, хто встиг, хто вмів, любив.
Ти з тих, хто міг, хто мав та знав.
І правила всі змінив,
І ніби й нема стіни.
І видно все те, що є,
І звичним стає нове.

Солодко сплю, маю що їсти,
Знаю, де впасти, де сісти
Дивлюсь футбол, хожу по місту,
Й просто гуляю по змісту.


Похожие новости.


V.I.P.

V.I.P.

Ти купив собі спойлер на старе жигулі, Я кажу тобі: "Ти кльовий" у-у. Затонував нові вікна, поставив субнизи, Аби-с виділи під ратушею у-у. Але я така тьолка, я люблю портмоне, Нічні бари, машини, мажорне кафе. Ходжу



Decibel

Decibel

Take up all your time, Kick up your heels, lookin' fine, And you come riding blind, You come rollin' back a while, Wind blowin' on ya, We're gonna move on and on, Sweating heat, soak you



Music Under My Skin

Music Under My Skin

I GOT THE FEELING YOU ’BOUT TO ROCK ME I FEEL YOU’RE TAKING OVER Jay-Z TO FIFTY 2PAC TO MISSY YOU KNOW YOU GOT ME UNDER AND THERE’S NO CHOICE BUT TO LET YOU



Золото Й Болото

Золото Й Болото

Хотіти любити, колоти, кричати, Сховати, віддати, програти, Прибігти і впасти, боротись з початку, В душу тихенько закрастись, Розбити і знову ліпити горнята, Зронити сльозу, потім підняти, Вийти на гору, мов птах перелітний, Врешті згоріти. Палити мости, сушити моря, Дивитись



Эхо Войны

Эхо Войны

Западный сектор Бледный закат Дышит холодом над городом В окружении каких-то лиц С магических страниц, Отрывки легенд стали былью, Земля- пеплом, вода- пылью! Пронзительное эхо дикого смеха Навстречу ветру без единой помехи, Отражение следов вины в зеркалах, Движение льдов войны, В




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.