Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Частіше Посміхайся

В рубрике: Тексты песен — 08.10.2012

Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа
Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа
Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа Уху-уху
Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа Пуку-пуку

Ранок зазирне в твоє вікно, треба прокидатись всеодно.
Лишай всі справи, геть на двір, хай заграє літо звідусіль.
Ти крокуєш містом, а між тим перехожі посміхаються тобі
І вони це роблять залюбки, бо ніхто не хоче бути злим.
Бо ніхто не хоче, бо ніхто не хоче, бо ніхто не хоче... бути уху

Приспів:
Хей, давай частіше посміхатись, а сумувати нам не варто
Чому не можна жартувати? Спитай, спитай.
Хей, давай частіше посміхатись, а сумувати нам не варто
Чому не можна розважатись? Спитай, спитай.

Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа Уху-уху
Хіп-хіпа хіп-хіп-хіпа-хіпа па-па-па-па-хіпа-хіпа Пуку-пуку

Бачиш, тепер ти не один, майже через декілька хвилин
Люди посміхатимуться разом, і без усіляких перепон.
Я не заздрю тому, хто втикав, бо такого щастя він не мав
А похмурість зараз не в ціні, так було і буде завжди.
Так було і буде, так було і буде, так було... уху-уху

Приспів

На-на-на на-на-на на-на-на-на
На-на-на на-на-на на-на-на-на

Приспів


Похожие новости.


Всё Ровно (feat. Смоки Мо)

Всё Ровно (feat. Смоки Мо)

Припев: -Как дела, Джига? -Всё ровно, Мо! Как там Питер? -Красиво, как в кино. Кстати, салют Одессе, салют моим людям, Москва в деле, Nik One, Fuck You Pay me. Я родился в Одессе, у Чёрного моря, Моя жизнь,



Знаки Вопроса

Знаки Вопроса

Город мой, черно-серый смог, Ветер унесет мусор и песок. От тепла оживут слова, Цвет ночных домов, стены отпечатками перепачканы. Что чувствуешь ты, спросить не могу, Табу! Что же мы делаем, - знаки вопроса, Граффити чувства, - знаки



Забудь

Забудь

Що говорила тобі, Що прочитала в очах, Що залишилось коли Між нами ніби зупинився час. Немовби тільки для двох У серці ділений стук... Щось поміж нами було Та прошу я одне тебе: "Забудь!" Коли закінчиться дощ Ми інші станемо



Peace Be Revenged

Peace Be Revenged

Where are we to go? How can we survive? When the falling rain seems to cease we will all have to go. Where are we to go? How can we survive? When the falling rain



Бетховен

Бетховен

Медленно снег летит над крышей, На всей земле вода и лёд. Звуки становятся неслышными, Бетховен мёртв! Бетховен мёртв! Бетховен мёртв! На неопознанные ноты. Взял и рассыпался аккорд, Сомкнулись каменные своды, Бетховен мёртв! Бетховен мёртв! Бетховен мёртв! Бетховен жив! И музыка летит сквозь этажи, И




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.