Нове Покоління Вибирає Пепс
Все позаду,
Трохи вирівнялось
Незалежне життя в незалежній країні.
Ще далеко до повного "щось"
Та вже вчора і завтра не владує на нині.
Хто хотів на базар - той вже там.
Хто мовчав той - мовчить.
Хто шукав, той і нині шукає.
Хто хотів потриматись керма
Той - тримавсь.
Тішив думкой себе... гальмував, газував
"Я Владую! Владую! Владую!"
Слава Богу, що повладував. Мало...
Що своїми брехнями ти нам показав,
Що розбрат - це розвал
І що тут не врятує ні тризуб, ні сало.
І що совість - це совість...
Не довів нас до крові -
Слава Богу...
Приспів:
А я шукав на небі, шукав на Землі,
І в вас, і в собі.
І ледь не кинув.
Нарешті -
Від того всього - ледь не стартанув із Землі.
Але Бог зберіг.
А куди мені! А куди мені...
Коли нове покоління - вибирає Пепсі.
Все позаду. Вже розвиднілось.
І упевніший крок, та й і думка ясніша.
І вже можу сказати -
То це ж я - патріот!
І це буде сприйматись
Не грішно, не смішно.
Патріот! Патріот!
Бо в лукаві часи не ховавсь
Ні за Рух, ні за владу.
Бо не вірив в прекрасність чужої краси.
Не шукав її ні в USA, ні в Канаді.
Приспів
Я любив Україну, та не бачив доцільності
Свою дитину роздягнуть із котону,
І вдягнуть у минулу свитину.
Не співав я пісень лиш про червону калину
В угоду усім політичним забродам.
Я співав свої вірші.
Мав совість і волю
В житті і в пісні – бути собою.
Патріот! Патріот!
Бо в лиху і в лукаву годину,
Був з своїм я народом!
(Хоч в офіціозі брехливім
Прослив-Юродивим.)
Приспів:
Бо шукав на небі, шукав на Землі,
І в вас, і в собі.
І ледь не кинув.
Нарешті -
Від того всього - ледь не стартанув із Землі.
Але Бог зберіг.
А куди мені! А куди мені...
Коли нове покоління - вибирає Пепсі.
Нове покоління - вибирає Пепсі.
Похожие новости.
Кто По Ночам Мечтает
Сколько не спето песен, сколько не написано историй? Сколько не сказано ещё друг другу слов? Сколько побед и поражений? Сколько нежностей и споров? - Нам предстоит по возвращении из снов... Одно я только знаю - Что
Chill
I gotta make a phonecall to my best friends. I gotta let them know that I'm leaving. Everything behind me and politely I don't wanna hurt their feelings, oh no. I'll need to come
МанЕРА деБІЛА (feat. dj. NeRo & Veronika Alex)
Брігідон, брігідон, брігідон. М’ясо, м’ясо. Брігідон, бріг-брігідон, брігідон. М’ясо, м’ясо. Довбонуло музло і усіх понесло, Бо живої струни торкнулось воно, Надибали: хап! – і торкнуло нас, Розв’язалися ноги та кинулись в пляс. А за ними одразу
Интро (альбом 38 Замков)
Тихий час
Любовь Пришла
Я не понимаю что со мной не так Я схожу с ума и в голове бардак, Путаются мысли, что за дела, Нет слов, любовь пришла Мама просит срочно показаться врачу, Друзья зовут напиться, но я
