Я Все Забуду
Я завтра почну усе з початку
Я біль свій віддам тобі на згадку
А може сховаюсь у безодню
Дай Боже, забути про сьогодні
Слухай і плач...
Приспів:
Я все це забуду, буду, буду
Я полум’ям буду, буду, буду
А може повітрям твоїм стану
Інакше я жити перестану
А хочеш відкрию синє небо
І променем стану лиш для тебе
Я все віддаю тобі, що маю
Бо я тебе все іще кохаю
Я завтра зітру усе, що було
Я зможу, я викину минуле
А може сховаюсь у безодню
Дай Боже, забути про сьогодні
Слухай і плач...
Приспів (2)
Похожие новости.
I Could Get Used To This Lovin’ Thing
I could get used to this lovin' thing The way you call my name, in love's embrace I could get used to you everyday And your tender ways, I kinda like this lovin'
Золотой
(муз. Э.Ханок, сл. Л.Рубальская) 1.Октябрь ветреный, пора дождливая, Был поворот Судьбы такой крутой: Тебя я встретила, была счастливая, Но осень кончилась, мой Золотой! Была история такой загадочной, Но оказалась вдруг такой простой. Я долго думала: ты принц
Obsessed
Why do I just lie awake and think of you I need some sleep. Tomorrow I have things to do. Every time I close my eyes I see your face, So I try to
Давече В Трамвае (скит)
Ехала я вота давече в трамвае шестнадцатого маршрута И тут моолодой такой глядит на меня А я смотрю их там много, глазки у всех красненькие Все вяселые, смеються-улыбаються Я говорю: "Молодежь, а что ж
Зачекай
Двері твої відкриваю, Свою тінь тобі лишаю, Хочеш, ні, треба знову йти. Тишу, спокій забуваю, Телефон в руках тримаю, Номер твій - код моїх надій. .добре, мало нам… .все тобі віддам… ПРИСПІВ: Зачекай, зачекай, зачекай, знаєш, Ефір без нас, то
