Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

З Поля Того Бою

В рубрике: Тексты песен — 29.06.2012

Ой заплакала дівчина, в нічку затужила,
Де ж її отой хлопчина, котрого любила.
Котрого кохала, дарувала ласку,
Котрого чекала, вірила у щастя.

Приспів:
А коханий вірив,
Що знов повернеться,
З поля того бою,
Милій посміхнеться.
Милу поцілує,
Обійме весною,
Несудилось бути,
Хлопцю з дівчиною.

Та не хоче місяць, сльози лити в землю,
Він крізь хмари світить, та на дворі темно.
Хоч на дворі холод, тіло пробирає,
І кохання голод, серце розриває.

Приспів

Розриває душу на маленькі краплі,
І дівчина тужить за своїм коханим,
Куля вороженька зупинила хвилю,
Вбила козаченька, на льоту спинила...

Приспів


Похожие новости.


Проложите, Проложите

Проложите, Проложите

Проложите, проложите Вы хоть тоннель по дну реки И без страха приходите На вино и шашлыки. И гитару приносите, Подтянув на ней колки. Но не забудьте - затупить Ваши острые клыки. А когда сообразите, Что все пути приходят в



Дівчина З Майдана

Дівчина З Майдана

(х4) Ой, ой дана, Дівчина з Майдана. Ой, ой дана, Гарна дівчина. Марки в став спустили гади, Ей, нема на них сільради. І автобуси не ходять у село Майдан. Але хлопи загукають, Файні пісні заспівають, Як в Майдан з Москви



Сидить Млада За Столичком

Сидить Млада За Столичком

Сидить Млада за столичком Як ружовий квіт. Виплакала чорні очка, Виплакала чорні очка, Змінився їй світ. Чом ти плачеш, чом нарічеш, Чого тобі жаль? Того вінка зеленого, Того вінка зеленого, Що того дня взяв. Чом ти тоді не плакала, Як я



Анатомія Болю

Анатомія Болю

Я б вирвав серце і язик Та чи зумію я мовчати І жити з відчуттям палати Що має номер шість Хтозна куди веде цей шлях А може краще і не знати І не кричати й не



Любов

Любов

Вітрами, млинами, Плинами в безодню мов, Яскравими крилами Здається любов. Зітхає похмуро Закоханий лицар змій, Там по хвилях Амура Блудить Гура незайманих мрій. Демони, демони дівами дивно манили, Марами, сивими хмарами дико крутили. Так оберталися дні безрадісні Печальних звичайних подій. Лунають в




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.