Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

З Поля Того Бою

В рубрике: Тексты песен — 29.06.2012

Ой заплакала дівчина, в нічку затужила,
Де ж її отой хлопчина, котрого любила.
Котрого кохала, дарувала ласку,
Котрого чекала, вірила у щастя.

Приспів:
А коханий вірив,
Що знов повернеться,
З поля того бою,
Милій посміхнеться.
Милу поцілує,
Обійме весною,
Несудилось бути,
Хлопцю з дівчиною.

Та не хоче місяць, сльози лити в землю,
Він крізь хмари світить, та на дворі темно.
Хоч на дворі холод, тіло пробирає,
І кохання голод, серце розриває.

Приспів

Розриває душу на маленькі краплі,
І дівчина тужить за своїм коханим,
Куля вороженька зупинила хвилю,
Вбила козаченька, на льоту спинила...

Приспів


Похожие новости.


Something For The Dj’s

Something For The Dj’s

This beta, yeah!... ... baby get here, yeah! ... now all my ladies, yeah! Go ahead get sexy, yeah! And if you're sexy and you know it say oh yeah! And if you're sexy and



Don’t Look Back

Don’t Look Back

Oh, there is a place where the wild men go, When it's late at night and on the radio, They're telling everybody, stay at home, It's no time for you to be alone, It



Ma Belle Eve

Ma Belle Eve

Au coeur des foules Elle rie aux liesses Tout comme est la houle Sans cesse Elle est d'aisance Et volubile Telles les anses Aux ?les Telles une anse Oscille Quand j'm'?l?ve A l'aimer Ma belle Eve Se ferme lov?e J'm'?levais D'un seul choeur Elle, lov?e Dans son



Молодая

Молодая

1,куда опять ты на ночь гладя останься здесь. и не кричи ведь я твой батя пальто повесь. что за истерика и слезы? в твои года считал я что любовь всего лишь ерунда. зачем ты голову сламя бежишь



Дай

Дай

Останній бій, Життя нам честь. Зло на зло, Смерті вість. Дай, дай. Дай жить чи померти. Дай, дай. Дай спокій мені. Знай, знай. Це просто безчестя. Дай, дай. Дай волю мені. Чом тебе, Нерозпізнаю вночі? Значить ти, Не поставила свічи! Спить в землі, Меч війни. Марить смерть, Без крові.




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.