Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Татку, Мій Рідний!

В рубрике: Тексты песен — 04.06.2012

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи...
- Я ж і кажу, ще не час чорнобривці саджати!
- А вчора на розі Бродвея та сорок із чимось
Я погляд зелених примружених куль роздивилась...
І шелест пронизливих сонячних зойків вечірніх,
Що в чорних панчохах вичесують танець останній.

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи...
Тільки одна ж серед них чомусь заблудилась...

- Ти тільки не думай,
Що все є моїм серці забуто...
- Ти знаєш, як важко море руками тримати?..
- На розі печально забутого вчора із чимось -
Раптовий сміх каблуків з переможним - "Завтра"
Каштаном колючим одтята від пліч - покотилась,
Та й в чорних панчохах вичесує танець останній.

- Ти тільки не думай,
Що все в моїм серці забуто...
Тільки чому я одна серед всіх заблудилась?..

- Татку, мій рідний!
Хай серпень - ніколи, ніколи!..
- Ти ж чуєш, як очі у Римської Пташечки плачуть!
- А вчора на розі Бродвея та сорок із чимось -
Я бачила синє, як неба серпневого горя, очі.
Від розпачу - в крик! Наїжачилась, не зупинилась!
У присмерках чорних, зелених та літньо-останньо-осінніх...

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи!
Тільки ж одна серед них, чомусь заблудилась...


Похожие новости.


Хлоп Хлоп (feat. Птаха)

Хлоп Хлоп (feat. Птаха)

Сказать слово заново, понять лишение амбиций Лететь и обладать небом, словно птица Мечтаю раствориться в радости, печали Вернуть в начало жизнь, и всё купить, что мне не дали Увидеть мир в других оттенках, Чтоб были



Trouble

Trouble

I done got in trouble again…. What the fuck!? I tried man... I’m back... I'm pissed off, this is old… I done got in trouble again… I done got in trouble again…. I try to pretend that



В Райском Саду

В Райском Саду

В райском саду, я там ни разу не был Вишни растут, тех вишен я не ел Над головой там голубое небо С этих небес мой ангел прилетел Сквозь облака, нашел



All Of You (feat. Julio Iglesias)

All Of You (feat. Julio Iglesias)

I've never had this feeling before I've never wanted anyone more And something in your eyes tells me You feel the way that I do (I feel like you do) If you would like to



Засинай

Засинай

Дивина! Я без дна. У мені золоті дощі, Дві душі. Дінь-дінь-дінь... Тихий дзвін... Розтоплю серце з кришталю, Я люблю! Приспів: Засинай! Засинай! Засинай! Я з тобою, знай! Засинай! Засинай! Засинай! Я з тобою, знай! Три світи, Три мости, Ніжний сон і тепло долонь – Все тобі! Приспів




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.