Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Татку, Мій Рідний!

В рубрике: Тексты песен — 04.06.2012

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи...
- Я ж і кажу, ще не час чорнобривці саджати!
- А вчора на розі Бродвея та сорок із чимось
Я погляд зелених примружених куль роздивилась...
І шелест пронизливих сонячних зойків вечірніх,
Що в чорних панчохах вичесують танець останній.

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи...
Тільки одна ж серед них чомусь заблудилась...

- Ти тільки не думай,
Що все є моїм серці забуто...
- Ти знаєш, як важко море руками тримати?..
- На розі печально забутого вчора із чимось -
Раптовий сміх каблуків з переможним - "Завтра"
Каштаном колючим одтята від пліч - покотилась,
Та й в чорних панчохах вичесує танець останній.

- Ти тільки не думай,
Що все в моїм серці забуто...
Тільки чому я одна серед всіх заблудилась?..

- Татку, мій рідний!
Хай серпень - ніколи, ніколи!..
- Ти ж чуєш, як очі у Римської Пташечки плачуть!
- А вчора на розі Бродвея та сорок із чимось -
Я бачила синє, як неба серпневого горя, очі.
Від розпачу - в крик! Наїжачилась, не зупинилась!
У присмерках чорних, зелених та літньо-останньо-осінніх...

- Татку, мій рідний!
Кульбаби побігли до школи!
Тільки ж одна серед них, чомусь заблудилась...


Похожие новости.


Свеча На Ветру

Свеча На Ветру

Муз: Д.Ковков Сл. О.Елькина Ты ветер, ты где-то, В облаках без меня летаешь. Не вспомнишь, не вздрогнешь, Обо мне не мечтаешь... Почему устроен мир не так, Для тебя моя любовь пустяк. От любви свечой сгораю, Видишь, я сгораю



Long Dark Night

Long Dark Night

Georgie's in the jungle Knockin' on the door Come to get your children Wants to have a war Come on Lord you'd better run Be a long dark night Before this thing is done Brownie's in the outhouse Katrina



Monster (feat. 50 Cent)

Monster (feat. 50 Cent)

You can look at them coming out the walls You can look at them climbing out the bushes You can find them when the letter's bout to fall He be waiting with his



[іКриміРим]

[іКриміРим]

... Навколо кохання, прекрасне і дивне! Скажіть, Коломбіно, ви – ВІЛ-позитивна?



I’m A Soldier

I’m A Soldier

[Z-Ro:] If somebody got a problem with me, come & address it If the shoe fits it then walk in it I'm talkin' to Texas See I'm from a section where we kid




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.