Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Вогник

В рубрике: Тексты песен — 01.11.2012

Тупо сиджу - задивляюся в цю даль,
Котра нікуди не веде, який жаль,
Який жаль, що все промине,
Який жаль... Та ще тримає мене
Вогник світла, вогник надії,
Вогник, що веде мене в мої мрії.
Мрії, за якими вистачає знань,
Бо там немає питань.
Нема сенсу тут, нема сенсу в цих словах.
Хочеться сказати, та лишається лише страх.
Заплющуй очі, роздивляйся ті сни,
Про котрі ти так мріяв - дадуть спокій лише вони.
Фігаро, Фігаро, Фігаро, Фігаро - тут, Фігаро - там.
Бігаю тут, бігаю там по по кутам...
Ілюзія вдачі, непомітний штрих,
Поворот моєї долі, та ніби-то не встиг
Потрапити туди, куди кличе душа,
Потрапити туди, де на мене хтось чека.
Я повторюю те саме,
І мороз поза плечами,
Залишається лише йти туди, де:

Приспів:
Вогник світла, вогник надії,
Вогник, що веде мене в мої мрії.
Мрії, за якими вистачає знань,
Бо там немає питань.
Вогник світла, вогник надії,
Вогник, що веде мене в мої мрії.
Мрії, за якими вистачає знань,
Бо не виникає питань.

Розумію все, розумію всіх.
Але маю що сказати, поки ще не встиг
Дійти туди...
Куди?!
Туди, куди ріка тече
І берег скаже, ніби припече:
Заплющи очі - буде все...
Що все?!
Все те, чого хотів...
А може ні, може трохи...
І важкі та довгі роки
Запалають, як малесенькі вогні,
Котрі є в далині, в далині...
Так далеко від вас, так далеко від нас...
І я не знаю чим зайняти свій майбутній час...
Мене розіб’є апатія, і щось я так заслаб...
Краще я заплющу очі, аби без завад
Потрапити туди, куди кличе душа,
Потрапити туди, де мене хтось чека.
Я повторюю те саме,
І мороз поза плечами,
Залишається лише іти туди, де:

Приспів

Хочеться, хочеться, хочеться, звичайно, хочеться!
Хочеться тобі й мені, та може все владнається!
Віднайти себе, зрозуміти життя -
Може в ньому є сенс наступного дня?
Тупо все!
Тупо все лишає, тупо відлітає
І пісні зникають, та час проминає.
Заплющу очі та полечу далеко,
За ті хмари, де так легко!
Потрапити туди, куди кличе душа,
Потрапити туди, де на мене хтось чека.
Я повторюю те саме
І мороз поза плечами
Залишається лише йти туди, де:

Приспів


Похожие новости.


I’m A Slave 4 U

I’m A Slave 4 U

I know I may be young, but I've got feelings too. And I need to do what I feel like doing. So let me go and just listen. All you people look at



Rester? Di Te

Rester? Di Te

Rester? di te, la nostra direzione Rester? di te, l'aver diviso Rester? di te, il bene dopo il male il bene dopo il male Rester? di te, la notte dopo l'incidente Rester? di te, il



Перда

Перда

А ми



Паук

Паук

Бьется сердце молоточком, Не вернется, это точно. Только небо это знает, Кто за нами наблюдает. Незаметно раны мерзнут, Не под пули, а на звезды. Это надо не бояться, Просто надо оторваться... Под кожей снег, один разбег Вместе, Красивые, смертельные сети. Всех



Un Monde Parfait

Un Monde Parfait

quesque tu pensse d'un monde dans lequel les gens d?teste ou aime pour le bif, un monde dans lequel la route tourne au pif Un monde dans lequel tous le monde kif la vie




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.