Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Втрата

В рубрике: Тексты песен — 23.10.2012

Хто є я? Хто мені скаже?
Як відмовлятись від брехні?
Ти і я не будем схожі,
Бо в мене на мозку подряпини
Коли скінчаться ці страхи,
І зникне голос в голові?
І серце перестане битись,
Неначе хоче вискочити?

Приспів:
Без тебе Я хочу
Для мене Згадати
Лишилось Закони
Лиш втекти Твоєї гри

Невже щось трапилось зі мною?
І що ж це, я б хотіла знать
Я образ твій повсюди бачу
На інше мені наплювать
Все ж так важко віднайти
Той свій шлях й по ньому йти
Коли вводиш ти в оману
Я благаю, відпусти!

Приспів

Мозок каже, що це все рани завдає глибокі
Та я не знаю, що мені все ж обрать: любов чи спокій
Рот заклейте, все одно, я скажу: ідіть на дно
Плачте, бійтесь і страждайте,
Кровоточите і ридайте
Може хоч тоді відверто
Ви радітимете смерті
Смерті! Смерті!

Приспів


Похожие новости.


А Ты Меня Любишь? — Ага! (feat. DJ Slon)

А Ты Меня Любишь? — Ага! (feat. DJ Slon)

На улице дождик, на улице слякоть, А им все равно. Идут они вместе, Один у них зонтик, Идут из кино. Маленькая девочка маленькому мальчику Задаёт вопрос: «Что такое небо? Что такое солнышко? Что такое любовь?» -А ты меня



Мелодия Дождя

Мелодия Дождя

Слёзы на глазах может быть пустяк В час когда на улице дождь. Что-то я сказала тебе не так, Но прошлого уже не вернёшь. Ты мне не звонишь, не пишешь Лишь капли стучат по крышам Я птицей



Я Не Любила

Я Не Любила

Зачем мне знать, Ну как тебя зовут? И кто ты есть? Но мысли все теряются когда ты здесь. Ревность - это лишнее, поверь, Но когда я открываю дверь, Кажется во мне проснулся зверь Поиграй, поиграй со мною. Припев: Я



Зима

Зима

Зима, зима, зима, на вікнах іній. На серці радість, радість моя і печаль. Зробилися ми єдиним цілим, Та розминулися шляхи, на жаль. Буває знаю, вірю я так сталось, Що ми не поруч, разом нас нема. І



Зустріч У Дороз

Зустріч У Дороз

Автобус їде трасою нічною, І вечір зоряний рікою У вікно тече. Мою сусідку незнайому Змагає сон, долає втома, Вона кладе свою голівку На моє плече. Приспів: І мчить автобус, спить дівчина, Ти серце слухай і мовчи. Вона всміхається дитинно В щасливих




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.