Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Ностальгія (з Петром Чорним)

В рубрике: Тексты песен — 13.09.2012

Знову ніч довга, холодна ніч.
Знову ти у моєму сні.
Було й нема, та все дарма.
Поміж нас тільки час,
Що як зима.

Віриш чи ні, я в далені не загину?
А сум що в твоїх очах - це не печаль...
Ностальгія!
І літаки у небуття не літають.
Аеропорт хтось закрив назавжди.

Саме та має твоє імя.
Поруч ти, та далеко я.
Про нас обох знає Бог,
Але час проти нас і ми не вдвох.

(х2)
Віриш чи ні, я в далені не загину?
А сум що в твоїх очах - це не печаль...
Ностальгія!
І літаки у небуття не літають.
Аеропорт хтось закрив назавжди.

Аеропорт хтось закрив назавжди.


Похожие новости.


Not Going Back

Not Going Back

[Nas] What nigga! What bitch-ass niggaz! What! Babe, babe, start the car! [Kelis] Nasir, come on let's go! Get in the car now, let's go! Throw it out, let's go! [Nas] Aight, aight, aight, yeah.



Учкудук

Учкудук

Горячее солнце. Горячий песок Горячие губы - воды бы глоток. В горячей пустыне не видно следа Скажи, караванщик: "Когда же вода ?" (х2) Учкудук три колодца Защити, защити нас от солнца Ты в пустыне - спасательный круг Учкудук Вдруг



Добра Мадонна

Добра Мадонна

Піду гет на край землі, Вниз ногами помахаю. Возьму фляшку, або ліпше дві, Сяду, буду пив, співав, з зірками покидаю. Дуже громно закричу, Може Бог мене насварить. Я помовчу, закурю, З неба пущу з етикетки літачок підпалю. Приспів: Добра



Never Take Me Alive

Never Take Me Alive

[Hook x2] They'll never take me alive, sleeping with one eye open I'm paranoid fuck sleep, and I'm drinking and I'm smoking Ain't no love in my heart, too many times it been



Rock The Night

Rock The Night

Dance with me, dance with me C'mon C'mon Rock with me, rock with me C'mon C'mon Dance with me, dance with me Ride the Rhythm and rock with me, rock with me C'mon C'mon Love, love is




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.