Ностальгія (з Петром Чорним)
Знову ніч довга, холодна ніч.
Знову ти у моєму сні.
Було й нема, та все дарма.
Поміж нас тільки час,
Що як зима.
Віриш чи ні, я в далені не загину?
А сум що в твоїх очах - це не печаль...
Ностальгія!
І літаки у небуття не літають.
Аеропорт хтось закрив назавжди.
Саме та має твоє імя.
Поруч ти, та далеко я.
Про нас обох знає Бог,
Але час проти нас і ми не вдвох.
(х2)
Віриш чи ні, я в далені не загину?
А сум що в твоїх очах - це не печаль...
Ностальгія!
І літаки у небуття не літають.
Аеропорт хтось закрив назавжди.
Аеропорт хтось закрив назавжди.
Похожие новости.
Ніч Одна
Ніч, тьма теменна, Поклич, мати, мене, Поклич, В мене безліч імен та облич. Річ розпливається. Річкою зайвих речей Струменіє з очей Навсібіч Ніч. І безсоння. Закінчено сонячні Ввічливі світло і світ. Ми віч-на-віч. Не спимо, не співаємо, Не пишемо. Запозичена нам Ніч одна. Ніч одна І наша,
Algeria Touchshriek
My name is Mr. Touchshriek Of Touchshriek with mail over and fantasy My shop sells egg shells off the shesores and empty females I'm thinking of leasing the room above my shop To a
Ворог Мій
Ворог полює на мою душу. Соромно мені, тікаю, але я так мушу. Ворог полює на мій розум, Читає думи мої. Вилазить крізь сльози, Наламує кайф мені. Навіщо мені роздивлятися тебе. Навіщо – я знаю і так хто
Доброе Утро
Солнце мелодично восходит, Ручеек света ласково будит, Дует ритмично нежный ветерок - Просыпайся, мой городок. Утро улыбками поливает, Оу оу оу музыка качает, Дарит веселье и хочется летать - Значит пора глаза открывать. Припев. Вставай, вставай, вставай, доброе утро! Открой
Лживая-красивая
Что ты ждёшь, что ты наделала глупая сука. У тебя нет слов, чтобы себя оправдать. Суд присяжных вынес приговор «Виновна!!!», проваливай с глаз моих я не хочу тебя знать Что ты ждёшь,
