Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Буду Воювати

В рубрике: Тексты песен — 10.07.2012

Це було в сорок першім, як німці йшли на Москву.
Усі совєтські дєті пішли пєшком на войну,
Давали всім гранати, чоботі й новий бушлат,
Щоб ті совєтські дєті фашистам дали під зад!

Приспів:
А я не буду воювати,
Я краще буду їсти!
Не буду воювати,
Кругом одні фашисти!
Не буду воювати,
Я краще буду їсти!
Не буду воювати
Кругом одні...

Сказали нашим дєтям "в Берліні много єди"
І всі совєтські побігли швидко туди.
Це було в сорок п’ятом, ворвались наші в Берлін
І не лишили з нього нічого кромє руїн!

Приспів


Похожие новости.


Белый Танец

Белый Танец

Не вижу Я больше света В твоих голубых глазах Теперь мне не нужно это Забыл о своих Я словах Могла стать богиней моею Но не захотела



Me & You (Dedicated To Destiny)

Me & You (Dedicated To Destiny)

[SPEAKING:] I'd like to dedicate this one here to my star, To the one I cherish, She loves me unconditionally - no matter what, I love her; always be here for you baby Yeah So for



А Ти Просто Кохай

А Ти Просто Кохай

Мрією стань блакитною, ніжною, У морі любові невпинно, невпинно пливи, Для мене святою ти будеш і грішною У нашім коханні з тобою ми будем, ми будем на ви... Приспів: А ти просто кохай і будь



Fluff

Fluff

A woman alone A bottle of 1980 barbara With a pack of export lights Her thoughts half nude Seems allright when she's here Seems allright when she's away No longer does she fall Fast and furiously in



Раз На Раз-два

Раз На Раз-два

Тэйк: Э-э-эй, кто остался в стороне, подтягивайтесь сюда Раскуриться от души желаем мы всегда И мы уже успели растянуть дурман Каста веки негодяи, как настроение, братан? Ребята-пацаны ещё что-то набивают Взрывают, запускают, мечат, принимают Одновременно за мусорами




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.