Волынки и Web.
Ничего общего! Почти...

Не Буду Воювати

В рубрике: Тексты песен — 10.07.2012

Це було в сорок першім, як німці йшли на Москву.
Усі совєтські дєті пішли пєшком на войну,
Давали всім гранати, чоботі й новий бушлат,
Щоб ті совєтські дєті фашистам дали під зад!

Приспів:
А я не буду воювати,
Я краще буду їсти!
Не буду воювати,
Кругом одні фашисти!
Не буду воювати,
Я краще буду їсти!
Не буду воювати
Кругом одні...

Сказали нашим дєтям "в Берліні много єди"
І всі совєтські побігли швидко туди.
Це було в сорок п’ятом, ворвались наші в Берлін
І не лишили з нього нічого кромє руїн!

Приспів


Похожие новости.


I Like It

I Like It

I feel something in the air, you, you You know what I want Feeling all over my body Every time we touch Talk me into something I don’t try to back it up Should I back



Another Day Without You

Another Day Without You

There are moments in our lives When everyting goes right And we're making love Endless love And then we have all these days Where we go separate ways A heart full of pain And no one's to



Війна Ідеологій

Війна Ідеологій

Як був так і лишився нічим Аватари пихатих слів Якого кольору твоя уніформа? Якого кольору твоя правда? Чи вистачить того, ким ти є сьогодні, щоб терези схилились направо? Приспів: Війна ідеологій (2) Тебе ще не дістало? Потворні обличчя кривавих



S..O..S.

S..O..S.

Я біди не знав ніколи, Я бідою не був в школі. Оє Але хтось мене наврочив, Всяку попсу напророчив. Оє Медаль, інститут по блату, В армії не був є блати, блати є. Гроші так як всі



Облака

Облака

В вечном вдохе, в минутном капризе Мне хотелось бы близости, близи Только к тем непонятным летящим Одиноко, высоко глядящим . И оставить земной своей доле Страшный дар причинения боли. Мне




Нет комментариев

Комментариев нет.

Извините, обсуждение на данный момент закрыто.